Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Lisede Kolay Arkadaş Edinme Yolları - 27 Gaziantep, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Lisede Kolay Arkadaş Edinme Yolları

İyi günler herkese ben bekar yaşayan dul bir bayanım. Benim sıkıntım kendi açımdan değil. Daha önce bir evlilik yaptım ve boşandık bu evliliğimden bir çocuğum var liseye gidiyor. Ve onun için bu ilanı açmak istedim. lisede kolay arkadaş edinme yolları aradığım için lisede okuyan kızım için arkadaş edinmek yolları arıyorum.

Biraz daha açıklamaya çalışayım size. Benim istediğim bekar çalışan saygılı, dürüst, bir bayanım. Ve daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Olmayınca olmuyor bazı şeyler ve bende bu nedenden dolayı kendi hayatımı kendi düzenimi kurmayı başardım. Ancak ben ne kadar kızım için çabalamış olsam da o bu boşanmadan çok etkilendi. Ve haliyle okul hayatı da etkilendi. Ve içine kapanık bir çocuk olarak yetişti. İlk başlarda biraz zaman sonra atlatır diye üstüne gitmek istemedim. Ancak lise ye başladı ve halen durum böyle içine kapanık bir çocuk ve arkadaşı da yok. VE bu durum beni gerçekten çok üzüyor. Bu nedenden dolayı lisede kolay arkadaş edinme yolları kızıma nasıl yardımcı olabilirim nasıl bir arkadaş edinmesinde fayda sağlayabilirim diye düşünüyorum. Ve nette bunla ilgili konulara bakar iken bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya kendi hissettiklerimi ve düşüncelerimi ve yardım amaçlı hissettiğimi sizinle fikir almak için buraya yazmak ve bu şekilde bir ilan açmak istedim.

Benim istediğim ne kadar hissetsem de ne kadar uğraşsam da olmayacağını biliyorum bunun için uğraşsam da bu durumdan en çok etkilenen benim kızım oldu. Ve onu düzeltmek için ne kadar uğraşsam da çabalasam da olmayacağını biliyorum. Çünkü ne kadar doktorlara götürdüm ne kadar uğraştım bir bilseniz anlayamazsınız. Bunun için çok doktorlara götürdüm ama bazı şeyler olmayınca olmuyor ve bunun için bunu kendi açımdan bu şekilde bir ilan açarak fikir almak istedim. Belki benim gibi aynı durumları paylaşan ve bunu yaşayanlar vardır düşüncesi ile sizinle duygularımı paylaşmak istedim. lisede kolay arkadaş edinme yolları için fikir almaya ve yardım ederseniz çok sevinirim. Kızımın içine kapanık olmasını istemiyorum. Ve şuan tam gelişim zamanı ve daha fazla etkilenmesini istemiyorum. Biraz sosyalleşmesi için ne yapabilirim benimle aynı düşüncede yada aynı durumları yaşamış arkadaşların cevaplarını beklerim.Lisede Kolay Arkadaş Edinme Yolları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Mayıs 2024 14 Mayıs 2024 — 03:23
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar