Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Ara Bul Sitesi - 48 Muğla, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Ara Bul Sitesi

Arkadaş aramak ve arkadaş edinmek için arkadaş ara bul sitesi baktım kendime. Ve ancak kendime göre uzun bir arkadaşlık sitesi bulabilmek için uzun bir arayış içine girdim. Ve en uygun benim için en uygun olan arkadaşlık sitesini buldum en sonunda.

İşte bu nedenle arkadaş ara bul sitesi aradım kendime ve buraya bu arkadaşlık sitesini ilan açmak ve kendime uygun bir arkadaş bulabilmek için bu arkadaşlık sitesini tercih ettim. Ve durum böyle olunca buraya en sonunda arkadaşlık ilanı açmak ve hayatımın bu dönemin de bana çok mantıklı geldi. 34 yaşında bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Yalnız yaşıyorum Muğla’da yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce kısa süreli bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Ondan sonra da Muğla’da yaşamaya başladım. Çünkü bir kez buraya alışmıştım ve ayrılmak istemedim. İşim düzenim her şeyimi buraya kurdum. Ve işte burada kendime arkadaşlık sitesi aramaya arkadaş aramaya başladım. Çünkü kendimi yalnız hissetmek istemiyorum. Pek boş vaktim olmuyor çalışmaktan dolayı. Kalan boş vaktimde de evimde olarak ve evimde vakit geçirerek dinlenmeye çalışıyorum. Ve evde vakit geçirmek beni daha çok mutlu ediyor ve dinlenmiş oluyorum. Öyle çok gezen eğlenen bir bayanda değildim. Önceden de evlenmemiş bekar iken de bu şekilde bir alışkanlığım yoktu. İşte bu durumda biraz kendime vakit ayırmak ve kendime özel bir vakit yaratmak ve burada kendime uygun sohbet edebileceğim bir arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak istedim.

Aradığım arkadaş kriterleri yaşı 34-40 arası olabilir. Dürüst, nazik, kibar kadına değer veren ve değerini anlayan bir bey arıyorum. Eğer anlaşabildik uzun bir arkadaşlık yürüttük ve bu durumda da evlenmeyi de düşünüyorum. Ama öncelik arkadaş edinmek ve arkadaş olmak istiyorum. Yaşadığı yer önemli değil benim gibi evlenmiş ayrılmış veya bekar olabilir.Bunlar benim için sorun değil. Önemli olan dürüst saygılı ve samimi bir bey olması benim ilk dikkat ettiğim kriterler. Maddi amaçlar için de burada değilim. Ve ciddi bir arkadaşlık arayan seviyeli bir sohbet arayan ve ileriye doğru aklında evlilik düşüncesi olan beylerin yazmasını isterim.Benim gibi arkadaş ara bul sitesi arayan ve arkadaşlık kurmak isteyen beyleri beklerim.Arkadaş Ara Bul Sitesi - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 20 Nisan 2024 20 Nisan 2024 — 08:54
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Ben 30 yaşındayım bekarım bakımlı bayanlarla tanışmak istiyorum eğlenmek için bayan arkadaş arıyorum WhatsApp numaram bu teşekkürler saygılar.

  2. Muğla merkezde bende tek yaşıyorum ozel güvenliğim içkim sigaram yok yaşım 35bekarim hiç evlenmedim.Sevgi saygı çerçevesinde dertleşen öleceğim, sırdaş,sevgili arkadaş arıyorum kendime aynı şehirdeyiz seni tanımayı çok isterim sende uygun görürsen romantik,duygusal, candan biriyim.Sinema,tiyatro,bisiklete binmek, müzik dinlemek, doğa yürüyüşü, balık tutmak, yüzmek, candostlar bide vazgeçilmezidir.Sende beni tanımak istersen mesajını bekliycem.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar