Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk İlanı Etmek - 40 Kırşehir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Aşk İlanı Etmek

Aşık olmak bu dünyada ki veya bu hayatta ki en güzel şey olabilir. Ancak ne kadar gerçek olduğunu yada gerçekten aşkı yaşayıp yaşamadığımızı veya aşkı hissettip hissetmediğimizi bilemeyiz. Bunu ancak tecrübe ederek bulabiliriz. İşte bu nedenden dolayı da aşk ilanı etmek birisine sevdiğini söylemek istemek aslında çok doğal bir durum ama doğru kişi olduğunu nereden bileceğimizi bilemeyiz.

Bunu ancak yaşayarak ve hissederek öğrenebiliriz. Hissetmek de kalbimizde ki duyguyu anlamaktan geçiyor sanırım. Bunun için birisini sevdiğimiz zaman sevgi ve aşkı karıştırmamak gerekiyor. Sevgi her zaman hissedersin bir çocuğuna eşine arkadaşına karşı sevdiğin değer verdiğin kişilere karşı sevgi hissedersin. Ancak aşk öyle olmuyor bir kez çıkıyor karşına ve yada bir kez yaşıyorsun bu duyguyu aşık olma duygusunu.Birisini gördün tanıdın ve sevdin ve aşık oldun diyelim. Ama o kişi bilmiyor senin onu sevdiğini aşık olduğunu onun yolunu gözlersin sessiz de aşkını yaşarsın o ne zaman senin yanından geçse ona karşı hislerini açıklamak istersin ama bir türlü yapamazsın midenden kalbinde hissetmediğin duygular ortaya çıkar. Vücutun seni değilmiş gibi hissedersin. ve bir gün karar verirsin aşk ilanı etmek ona karşı duygularını söylemek istersin ama bir türlü açılamazsın ve her zaman bir gün seni fark etme ümidi ile yaşarsın.

Aşk dediğin karşılık beklemeden de yaşarsın sevgi için karşılık beklersin ama aşk için karşılık beklemezsin sen için de de yaşarsın yada bir kişiye karşı olan tüm duygularını söylediğinde de aşk ilanı etmek istediğin zaman da karşılık görerek de yaşayabilirsin. Aşk için belli bir kural yada tanım yoktur. Ve umarım herkes hayatında ki gerçek aşkına karşılık bulabilir.Aşk İlanı Etmek - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Ağustos 2023 23 Ağustos 2023 — 20:26
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar