Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Hollanda - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Hollanda

Merhabalar ben Hollanda da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Yaşım 25 bekar ve dürüst saygılı samimi kibar bir bayanım. Benim amacım aslında arkadaş sitesi Hollanda ile ilgili arkadaşlık sitelerine bakıyordum. Ancak pek aradığım gibi bir site bulamadım. Ve bunun için de en iyisi kendi ilanımı açabileceğim bir yer olsun arkadaş sitesi Hollanda diye düşünerek buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Benim düşüncem bu açıdan arkadaş sitesi Hollanda ile ilgili bir ilana bakmak ve kendi ilanımı açmak istedim. Benim için önemli olan birbirimizi anlamak dinlemek sohbet edebileceğimiz konuşabileceğimiz arkadaşlık yapabileceğim bir arkadaş arıyorum. Bunun için de kendime uygun bir arkadaşlık sitesi aradım. Sohbet edebileceğim konuşabileceğim arkadaşlık yapabileceğim bir arkadaş arıyorum. Yurt dışında yaşayan veya başka bir ülke de yaşaması benim için sıkıntı olmaz. Önemli olan arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek konuşmak ve birbirimizi daha iyi ve daha yakından tanımak diye düşünüyorum. Bu açıdan da buraya ilan açmak istedim.En azından ben bu şekilde düşünüyorum. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık etmek konuşmak sohbet etmek isteyen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Sohbet etmeyi seven arkadaş canlısı konuşmayı arkadaşlık edinmeyi seven ve ilgilenen bir bayanım. Hayatımda şu anlık ciddi bir ilişki aramıyorum. Aradığım yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek biraz konuşmak arkadaşlık yapmak ve bu düşünce ile zaten arkadaş sitesi Hollanda ile ilgili ilanlara bakıyordum. ilgilenen arkadaşların bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Arkadaş Sitesi Hollanda - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 30 Kasım 2023 30 Kasım 2023 — 01:49
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar