Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Eskişehir Arkadaşlık İlanları - 26 Eskişehir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Eskişehir Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben Eskişehir de ailesi ile birlikte yaşayan bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Aslında daha önce de bu arkadaşlık sitesin de ki Eskişehir arkadaşlık ilanları bakmıştım ama kendime uygun bir ilan göremedim. Ve ertelemiştim.

Ancak aradan uzun bir zaman sonra tekrar girip baktığım da bu sefer Eskişehir arkadaşlık ilanları diye kendi ilanımı kendim oluşturmak istedim. Çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önceden evlilik yapmadım. Çünkü karşıma doğru kişinin çıktığını düşünmedim. Hayatımı o kişiyle geçireceğim yanın da olduğum zaman huzur ve mutluluk duyduğum ve evlilik düşüneceğim bir bey çıkmadı. Ve bende evlilik düşünmedim. Kendimi işime verdim. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Hem onlara destek olarak hem de kendi ihtiyaçlarımı giderek bu şekilde kendimce bir yol buldum. Tabi ailemin ihtiyacı yok ancak yine de ben kendim istiyorum insan kendisini bir şeyler yapınca daha iyi hissediyor ben de aileme hem maddi hem de manevi elimden geldiğince destek vermeye çalışıyorum. Yaşım 33 bekar bir bayanım. Benim burada bulunma yada bu ilanı açma amacım tahmin edeceğiniz gibi şu anlık arkadaş edinmek arkadaşlık kurmak için bu ilanı açıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, ailesine evine düşkün pek sosyal bir hayatı olmayan bir bayanım. Ben evi ve ailesi mutlu olunca mutlu olan onların yüzü gülünce yüzü gülen ailesine oldukça düşkün bir bayanım. Bu yüzden aile benim için her şey demek.Şunu da belirtmek isterim maddi bir amaç için burada bulunmuyorum. Ve bu şekilde yaklaşan bayan olsun erkek olsun kesinlikle cevap vermem. Bu konuda katıyım şimdiden belirtmek istedim.

Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı aile değerlerine önem veren dürüst, saygılı, kibar, nazik bir bey ile arkadaşlık kurmak tanışmak isterim. Kendisine Eskişehir arkadaşlık ilanları bakan ve arayan yaşı 33-40 arası olan evlenmiş ayrılmış olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim maddi konuda bir beklentim yok. Ve beni de ilgilendirmez diye düşünüyorum. Amacı şu anlık arkadaşlık olan tanışmak konuşmak sohbet etmek isteyen kendisine bayan arkadaş arayan hayata ciddi bakan bir bey arıyorum.Eskişehir Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 28 Mart 2024 28 Mart 2024 — 18:02
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar