Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Arıyorum - 37 Kastamonu, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Arıyorum

Merhabalar ben arkadaş edinmek veya yeni dostluklar kurmak istediğim için arkadaş sitesi arıyorum diye bakmak istedim. Aslında son zamanlarda genellikle bu tarz arkadaşlıklar kurmak veya yeni arkadaşlıklar kurmak için bu tarz yerler çok tercih edilmekte olduğunu gördüm.

Bunun için bende kendi ilanımı açıp bir paylaşmak istedim. Ben bekar çalışan bir bayanım. Yaşım 29 ailem ile birlikte Kastamonu’da yaşıyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Benim için önemli olan arkadaşlık kurmak birisiyle tanışmak bunun da arkadaş sitesi arıyorum şeklinde baktım ve karşıma bu gibi yerler çıktı. Herhangi bir üyelik gerektirmeyen yada belli bir miktar ücret gerektirmeyen ücretsiz bu arkadaşlık siteleri bence oldukça iyi. Tabi bunların için de de ücretli olanlar vardır illaki ben de bakar iken karşıma çıktı ama benim daha ok istediğim tam olarak bu tarz olduğu için kendime buraya ilan açmaya uygun gördüm. Biraz kendimde bahsedecek olursam. Ben bekar çalışan bir bayanım. Benim için önemli olan arkadaşlık kurmak ve yeni insanlarla tanışmak istediğim için buraya ilan açmak istedim. Saygılı dürüst samimi sıcak kanlı bir bayanım.Arkadaş edinmek isterim. Benim gibi arkadaş edinmek ve sohbet etmek isteyen veya benimle aynı düşüncede olan arkadaş olmasını isterim.

Benim gibi ilgilenen ve arkadaşlık kurmak veya yeni insanlarla tanışmak isteyen sohbet etmek konuşmak isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim. Önemli olan burada arkadaş sitesi arıyorum bunu anlamak ve arkadaşlığa değer ve önem veren benim gibi birisini arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Arkadaş Sitesi Arıyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Mart 2024 9 Mart 2024 — 21:12
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar