Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

görüntülü chat - 02 Adıyaman, Bayan - Arkadaş Arıyorum

görüntülü chat

Şeyma ben 27 yaşında ev kızıyım Adıyaman Samsat da yaşıyorum ilerleyen zaman da görüntülü chat de görüşebileceğim evlilik planları olan ciddi bir bey ile tanışmak istiyorum. Öncelikle buraya ilan eklemekteki amacım ciddi evlilik planları olan bir bey ile tanışıp mesajları güven veren bir bey ile ilerleyen zaman da görüntülü chat ile de görüşebilmek ve evlilik yolunda beraberce yürümek. Boş hevesleri olanlar lütfen yazmasınlar. Ciddi olarak evlilik planları olanlar ile ancak mesajlaşmayı ve görüntülü chat yaparak görmeyi planlıyorum. Bunu ilanımın başında özellikle belirtmek istedim.

Üniversite mezunu 27 yaşında bir ev kızıyım. Eğitim olarak bana denk beyler yazarsa sevinirm. Diğer yandan gerektiğinde evlendiğimde aileme destek olmak için çalışa da bilirim. Hiç evlilik yapmadım ve yazacak kişilerin de benim gibi evlilik yapmamış, çocuk sahibi olmayan beyler olmasını tercih ederim. 25 ile 35 yaş arası beyler yazabilirler. Maddi bir beklentim yok az evvel de belirttiğim gibi gerekirse çalışır eşime ve aileme destek olurum. Önemli olan karşılıklı sevgi ve ailemizin huzurlu olması benim için. Ancak aklında evlilik olan bir beyinde bu sorumluluğun farkında olmasını yani maddi ve manevi olarak bu sorumluluğa hazır olmasını da tercih ederim. Kesin olarak yazmak gerekirse maddi durumu orta ve üstü beyler yazabilirler. Ben dış görünüşüne özen gösteren bir bayan olarak eşimin de dış görünüşüne, konuşmasına ya da oturup kalkmasına dikkat eden ve hanımlarla nasıl konuşul iyi bilen bir bey olmasını isterim. Duygusal yapılı beyler özellikle tercihimdir. Magandalar ve aklında bambaşka planlar olanlar yazmasınlar cevap alamazlar bundan emin olabilirsiniz. Fiziki olarak aklımda belirleyici bir kriter yok önemli olan karşımdaki kişinin kişiliği bunu da gönderdiğiniz mesajlar ile anlamayı duşunuyorum. Bu nedenle açıklayıcı az biraz detaylı mesajlar gönderirseniz sevinirim.

Kriterlerime uymayanlar, aklında farklı fikirler olanlar, ilanımı okumayanlar ya da bu ilana harcadığım onca emek ile dalga geçercesine tek kelime ile mesaj atıp iletişim kurmaya çalışanlara kesinlikle cevap yazmayacağım. Mesajlarınızda alışkanlıklarınızdan, gündelik hatınızdan sorunlarınızdan ya da kendi kriterlerinizden bahsedebilirsiniz. Eksik gördüğünüz noktalarda sorular sorabilirsiniz. Her bir mesajı hakkettiği şekilde detaylıca okuyup cevap yazmaya çalışacağımdan şüpheniz olmasın.görüntülü chat - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 2 Mayıs 2024 2 Mayıs 2024 — 22:48
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar