Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik Sitesi İlanları - 15 Burdur, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik Sitesi İlanları

Merhabalar ben evlilik düşünen ciddi bir ilişki arayan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ve bu evliliğimden bir çocuğum var onunla birlikte Burdur da yaşıyorum. Aslında benim bu ilanı açma nedenim biraz da nette evlilik sitesi ilanları baktım evet bir sürü siteler var.

Ancak kendime uygun olarak gördüğüm bu site oldu. Ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve kendimi açıklamak istedim. Yaşım 37 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, içten, sıcak kanlı bir bayanım. Maddi bir beklentim yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Pek sosyal bir hayatım yok ve çevrem de arkadaşım dostum diyebileceğim bir arkadaşım yok. Yalnız olan yalnız yaşayan çocuğu ve evi ile ilgilenen bir bayanım. Haliyle dul olmak ve bu halde sosyal bir yaşantıya sahip olmak zor. İnsanların sana karşı bakış açıları hiç de iyi olmuyor. Ve bende istemiyorum. Aslında evlilik düşünmüyordum tekrar dan ancak dediğim gibi yalnızlıkla başa çıkabiliyor insan ama şu toplum baskısı ve insanların gözünde dul imajı çok kötü bir durum ve bende bu yüzden kendime bir kez daha şans vermek istedim. Bunun için de evlilik sitesi ilanları bakmaya başladım. Ve bu siteyi bulunca da buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ciddi düşünen ailesine düşkün ve amacı evlilik olan ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen bir bey arıyorum.

Yaşı 37-45 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Dürüst, saygılı, kibar, nazik ve anlayışlı bir bey arıyorum. Ciddi düşünen hayatını birleştirmek isteyen evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Yaşadığı yer de benim için fark etmez istediği yerde yaşayabilirim. Evlendikten sonra çalışmak isterim ki benim de evime aileme bir katkım olsun. Birbirimizi anlayıp önemsemek gerekli. Evlilik demek benim için paylaşmak önemsemek değer ve kıymet vermek demek benim gibi ciddi düşünen ve bu amaç doğrultusunda arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen ve evlilik sitesi ilanları bakan beylerin cevaplarını bekliyorum.Evlilik Sitesi İlanları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 3 Mayıs 2024 3 Mayıs 2024 — 02:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba ben fatih esmer bekar bir erkeğim sizi tanımak konuşmak arkadaş olmak tanımak ve evlenmek istiyorum sizinle ulaş bana lütfen niyetim evlenmek.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar