Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Danimarka Arkadaş Sitesi - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Danimarka Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Danimarka’da yaşayan yalnız yaşayan bakımlı kendine güvenen kendine saygısı olan kendi ayakları üstünde yaşayan bir bayanım. Uzun zamandır burada yaşıyorum. Çalışıyorum ve daha önce bakmadığım şeye baktım internette. Danimarka arkadaş sitesi baktım ve kendime uygun pek bir arkadaşlık sitesi bulamadım.

Ve bu arkadaşlık sitesini bulduğumda bu ilanı açmayı düşündüm açıkçası ancak Danimarka arkadaş sitesi buldum ancak kendime uygun olanı bulamadım ve buraya bu ilanı açmak istedim. Yaşım 31 bekar daha önce bir evlilik yapmadım. Buraya geleli nereden bakarsanız 7 sene oldu. Ailem Türkiye’de orada yaşıyor ben buraya yerleşdim. Ve buraya gelme nedenim ise hem okumak için sonra da geri dönmek istemedim. Çünkü alışmıştım buraya ve seviyorum. Her yaz Türkiye ye geliyordum ve geçen sene gelemedim ve bu sene de gelemiyorum. Maddi amaçlar için burada değilim. Çalışıyorum kendi ayakları üstünde duran saygılı, dürüst, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Burada bulunma amacım arkadaşlık sohbet etmek ve aynı zamanda eğer kısmet olursa ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir bey arıyorum. Aslında uzun zamandır yoktu evlenmek gibi bir niyetim. Ancak artık bende hayatıma birisini sokmaya beni mutlu edecek ve bende onu mutlu edebileceğim bir bey arıyorum. Ama ilk başta tabi ki tanışmak arkadaş olmak ve seviyeli bir sohbet ile tanışmak ilk amacım bu. Sonra eğer anlaşabilirsek ve kendimi hakkında ciddi kararlar verebiliriz. En azından ben bu şekilde bir gidiş istiyorum. Konuşacak sohbet edecek ve kendine güvenen saygısı olan bir bey arıyorum.

Daha önce hiç bir arkadaşlık sitesine ilan açmadım ve unuttuğum yada atladığım konular varsa sorabilirsiniz ve mazur görürsünüz diye umuyorum. Ve ilgilenen beylerin Danimarka arkadaş sitesi ilanıma cevap vermesini bekliyorum. Benim aradığım kriterler Türkiye’den arkadaşlık yapabileceğim ve sohbet edebileceğim ciddi hayata bakışı ciddi olan ve ciddi bakan bir bey arıyorum. Yaşı 31-40 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Çünkü hayatta eğer bir şeyler yaşayacaksak ve bu durumu ben kendim yaşamak bu duyguyu kendim yaşamak isterim. Bu nedenle istemem. Maddi konuda bir şey söylemek istemiyorum. Kendini bilen kendine güvenen her erkek yazabilir ve seviyeli bir arkadaşlık sohbet edebiliriz.Danimarka Arkadaş Sitesi - 3 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 6 Haziran 2024 6 Haziran 2024 — 07:16
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

3 Yorum

Yorum Yap
  1. Amac ciddi gerçek senila tanışmak isterim saygı la selam yosef telefon.

  2. Amac ciddi gerçek senila tanışmak isterim saygı la selam yosef.

  3. Selam tanışalım yosef.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar