Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Tekirdağ Arkadaşlık İlanları - 59 Tekirdağ, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Tekirdağ Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben Tekirdağ da yalnız yaşayan çocuğu ile yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce severek bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden iki çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Tekirdağ arkadaşlık ilanları bakıyordum aslında ve bir ilan açmayı düşünmüyordum.

Ancak haliyle bildiğiniz gibi pek kendime uygun bir ilan bulamadım bu nedenden dolayı da en iyisi Tekirdağ arkadaşlık ilanları ile ilgili bir ilan açmak diye düşündüm bu yüzden bu ilanı bu arkadaşlık sitesine açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 37 bekar çalışan bir bayanım. Dediğim gibi bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu yüzden ayrı yaşıyorum. Ben aslında tekrar evlilik düşünmüyordum. Ancak iki çocukla dul olmak gerçekten zor. İnsanların sana şöyle diyeyim toplumun sana bakış açısı değişik oluyor. Ve ben durumdan oldukça rahatsız oluyorum artık. Bunun için de tekrar evlilik düşüncesi ile bu ilanı açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım.Maddi bir amaç için yada bu şekilde bir beklentim yok. O yüzden bu şekilde tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem. Bunu belirtmek isterim.Dürüst, saygılı,samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Ailesine evine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Çocukları ile vakit geçiren ailesi ile eğlenmesini seven bir bayanım. Pek bir sosyal bir hayatım yok. Daha çok işten eve gidip gelen bir bayanım.

Benim gibi evlenmeyi düşünen maddi konuda bir beklentim yok. Evlendikten sonra çalışmak isterim ki ben de evime aileme destek olmak isterim. Dürüst, saygılı, kibar,nazik bir bey arıyorum. Beni anlayan dinleyen evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir. Kötü bir alışkanlığı olmayan evine ailesine düşkün ve gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. Yaşı 37-45 arası olan ve Tekirdağ arkadaşlık ilanları ile ilgilenen evlenmeyi düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen bir bey arıyorum.Tekirdağ Arkadaşlık İlanları - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Haziran 2024 8 Haziran 2024 — 21:20
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Tekirdağ merkez de oturuyorum bende gerçekten ciddiyseniz görüşmek isterim numaramda bu wpden de yazabilirsiniz.

  2. merabalar ismim ahmet tekirdağ süleymanpaşa oturuyorum yanlız yaşıyorum 1 tanane erkek cocugum var sizin için uygunsa tanışmak isterim bende bi siteyi kulanmıyorum wasap kulanıyorum iletişim geçerseniz konuşuruz.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar