Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gerçekten Evlenmek İstiyorum - 35 İzmir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Gerçekten Evlenmek İstiyorum

Merhabalar ben bekar çalışan daha önce bir evlilik yapmış ancak ayrılmış bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok.Daha önce ki evliliğimden bir çocuğum var. İzmir de yaşıyorum. Çalışan kendi ayakları üstünde duran samimi kibar nazik içten bir bayanım. Dürüst ve saygılı bir bayanım. Yaşım 33 bekar bir bayan olarak gerçekten evlenmek istiyorum artık kendi yuvamı kendi ailemi kurmak istiyorum.

Aslında daha önce evlilik yaptığım için tekrar evlilik düşünmüyordum.Ancak sizin de tahmin edebileceğiniz gibi bekar dul bir bayan olarak bir insan ne kadar yalnız başına bir hayat sürdürmeye çalışıyorsa ben de o kadar. Aslında tek başına da gayet kendime ve çocuğuma bakabiliyor ve ayaklarımın üstünde durabiliyorum. Ve kimseye muhtaç da değilim. Ama insanların toplumun sana bakış acısı sana olan yaklaşımları her zaman farklı olmakta. İşte bunun için ben de tekrar evlilik düşünmeye başladım.Ve bunun için gerçekten evlenmek istiyorum. Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran ciddi bir evlilik bir yuva kurmak isteyen bir bayanım. Evlendikten sonra da çalışmayı düşünüyorum. Evime aileme destek olmak isterim. Maddi konuda bir beklentim yok karşı taraftan sadece düzenli bir işi ve ailesine bakan ailesini her şeyden önce tutan bir bey olmasını isterim. İzmir de yaşıyorum. Ancak başka bir yerde de yaşayabilirim. Zaten birisini sevdikten sonra gerçekten o kişi ile mutlu isen yaşadığın bir yerin bir önemi yok bence.Mutlu olduktan sonra nerede yaşadığın nasıl yaşadığın bir önemi yok bana göre. Dünyalar kadar paran olsa yada çok lüks evde yaşasan ancak mutlu olmadıktan sonra o evlilikte birbirine saygın ve güvenin dürüst olmadıktan sonra bunların hiçbiri önemli olmuyor. Tabi bu verdiğim benim için bir örnekti en azından düşüncemi belli etmek için söyledim.

Benim gibi evlilik düşünen bu konuda ciddi olan bekar yada evlenmiş ayrılmış olan bir bey arıyorum. Çocuğu olabilir yaşadığı yerin önemi yok. Dürüst saygılı evine ailesine bakan öncelik veren bir bey arıyorum. Yaşı 33-40 arası olan ve kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan ve gerçekten evlenmek istiyorum ciddi düşünen benim gibi beylerin cevaplarını beklerim.Gerçekten Evlenmek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 21 Şubat 2024 21 Şubat 2024 — 00:15
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar