Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İsviçre Evlilik İlanları - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

İsviçre Evlilik İlanları

Merhabalar ben İsviçre de yaşayan bekar bir bayanım. Tek yalnız yaşayan bekar bir bayanım.Yaşım 31 bekarım. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Benim bu arkadaşlık sitesine ilan açma nedenim aslında ben İsviçre evlilik ilanları bakıyordum.

Ancak istediğim gibi bir İsviçre evlilik ilanları bulamadım ve bu nedenden dolayı da kendi ilanımı bu bulduğum ve güvendiğim arkadaşlık sitesine açmaya karar verdim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Ailem Türkiye de Antalya da yaşıyor. Ben de arada sırada özellikle yaz tatillerinde gidip geliyorum. Ancak iş nedeniyle tabi fırsat buldukça. Benim burada yaşama sebebim eğitim için gelmiştim ancak ilk zamanlar zor olsa da şimdi alıştım ve kendime bir iş de bulunca ve bir düzen kurunca burada yaşamaya başladım. Ancak yalnızlık çekiyorum. Ve burada yaşayacak yada benim gibi yaşayan bir bey arkadaş bulabilmek ve daha sonra dan ciddi düşünen bir bey bulabilmek için de bu ilanı açmak uygun ve mantıklı geldi. Dürüst,saygılı, kültürlü bakımlı kendine güvenen kendi ayakları üstünde duran maddi konuda bir sıkıntım yok. Evlenmek isteyen bir bayanım.

Evlenmiş ayrılmış olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Ama tabi anlaştık ve aramızda bir bağ oluştu ve bir çocuğu var ona da hayır demem.Önemli olan anlaşabilmek aynı düşüncede olmak hayata bakış açımızın aynı olması önemlidir. İlk önce arkadaşlık tabi ki ama aklında evlilik düşüncesi olan bir bey olması önemli. Bunun için de evlenmeyi düşünen yaşı 31-37 arası olan bekar dürüst, saygılı, kibar ve nazik İsviçre de yaşayan veya yaşamak isteyen bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin İsviçre evlilik ilanları bakan benim gibi beylerin cevaplarını beklerim.İsviçre Evlilik İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Nisan 2024 14 Nisan 2024 — 19:55
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar