Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Hatay - 31 Hatay, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Hatay

Merhabalar Hatay da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Yaşım 37 bekar çalışan yalnız yaşayan bir bayanım. Aslına bakarsanız daha önce hiç arkadaşlık sitesine ilan açmamıştım. Ancak baktığımızda artık teknoloji ve insanların bu gibi yerde takılmaları yada arkadaşlık kurmaları tanışmaları o kadar yaygın bir durum haline geldi ki bende arkadaş sitesi Hatay ilanlarına bakmaya başladım.

Aslına bakarsanız bakar iken pek çok site olmasına rağmen bir türlü kendim için uygun olanı bulamadım. Uygulama olsun chat siteleri olsun veya bir sürü arkadaşlık siteleri olsun pek çok site gördüm. Ancak bunun sonucunda da kendim için en uygun güvenilir bir site bulmaya çalıştım ve burası gerçekten uygun geldi. Buraya da ilan açmadan önce beni ilgilendiren arkadaş sitesi Hatay ilanlarına baktım ama pek ilgimi çeken bir ilan bulamadım bunun için de kendi açmak istedim. Biraz kendimi tanıtacak olursam. Ben bekar çalışan yalnız yaşayan daha önce hiç evlilik yapmamış bir bayanım. Amacım şu anlık ciddi bir ilişki olmasa da ileriye doğru ne olur bilemem. Ancak bu ilanı açma amacım yeni insanlarla tanışmak arkadaşlık kurmak yeni ortamlara girmek istediğimden dolayı buraya ilan açmak istedim. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı bir bayanım.

Benim istediğim gibi bir arkadaşlık kurmak isteyen ve düşünen ve benim gibi arkadaşlık kurmak tanışmak yeni insanlarla konuşmaya açık olan bayan veya erkek arkadaşlar arıyorum.Yaşı veya evli bekar olması benim için sorun olmaz. Konuşmak arkadaşlık kurmak isteyen ve arkadaş sitesi Hatay ilanlarına bakan arkadaşların cevaplarını bekliyoırum.Arkadaş Sitesi Hatay - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 25 Mart 2024 25 Mart 2024 — 19:48
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba sizinle tanışmak istiyorum adım murat.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar