Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

evlenmek isteyenler - 02 Adıyaman, Bayan - Arkadaş Arıyorum

evlenmek isteyenler

İlanıma başlamadan önce lütfen yanlızca evlenmek isteyenler okusunlar ya da mesaj göndersinler. Belirtmeden geçmemek istedim. Ben Yeşim 39 yaşında Adıyaman Sincik de yaşayan dul bir bayanım ve çok kısa süren evliliğimden çocuk sahibi değilim. İlk evliliğim çok kısa sürdü ve anlaşmazlık ile sonuçlanınca medeni bir şekilde boşandık. Neredeyse on yıl önce yaşadığım bu deneyimden sonra kendimi işime ve aileme adadım ve kendimi ancak toparlayabilmişken yeniden aynı sorunları yaşamamak için çok seçici davranmayı düşünüyorum. Bu nedenle ilanıma yalnızca evlenmek isteyenler okusunlar ya da yazsınlar diyerek başlamayı uygun gördüm. Bu arada ailem ile yaşıyorum, maddi olarak bir sorunum yok çalışıyorum. Yani bu ilan ile maddi herhangi bir beklentim yok bu gibi teklifler ile masjlar yazmayın cevap alamazsınız.

Aradığım kişi 40 ile 45 yaşlarında hiç evlenmemiş ya da benim gibi dul biri olabilir. Kabulleneceğinden şüphesi yok ise çocuk sahibi de olabilir benim için herhangi bir sorun yaratmadığı gibi çocukları çok seven bir bayanımdır. Maddi olarak ailesine bakabilecek seviyede yani orta ve üstü seviyede olur ise sevinirim. Evlilik konusuna sıcak bakan, kendisini maddi ve manevi olarak bunun içi hazırlamış beyler öncelikli tercihmdir. Yüksek okul mezunuyum yazacak beylerinde denk ya da yakın bir eğitim seviyesinde olmaları aramızdaki kültür farkını ortadan kaldıracaktır. Benimle evlenmek isteyenler şu fiziksel özelliklere sahip olmalıdır gibi bir önceliğim yok önemli olan düzgün, dürüst bir kişiliği olması ve tabiki bu şekilde yaşayan biri olmasıdır. Ben kendisine saygısı olan her insanın kendi dış görünüşüne ve yanındakinin dış görünüşüne dikkat etmesi gerektiği düşüncesinde olan bir bayan olarak karşımdaki beyden de aynısını beklerim. Yer olarak illaki Adıyaman ve çevresi olacak diye bir şartım yok her yerden yazabilirsiniz. Size güvenebilirsem evlendiğimizde her yerde yaşamaya razıyım. Yeterki her bayan gibi mutlu ve huzurlu bir evliliğim olsun istiyorum.

İlanımda kısaca kriterlerimden ve kendimden açık gönüllülükle bahsetmeye çalıştım. Yazacağınız mesajlarda siz de kendinizden, yaşam tarzınızdan, alışkanlıklarınızdan, kendi kriterlerinizden ya da aklınıza takılan sorulardan ve nedenlerinden bahsederseniz hem sizin hakkınızda fikir sahibi olabilirim hem de size yacak cevaplarım olur. Bunların dışında kriterlerime uymayanlar ya da az evvel belirttiğim içerikler dışında içerikleri olan mesajlara yanıtlar yazmayacağımı bilin istiyorum. Tekrar belirtmek gerekirse lütfen yanlızca ilanım için evlenmek isteyenler mesaj göndersinler.evlenmek isteyenler - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 3 Mayıs 2024 3 Mayıs 2024 — 11:03
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar