Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşlık İlanları Ücretsiz İlanlar - 40 Kırşehir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaşlık İlanları Ücretsiz İlanlar

Merhabalar ben Kırşehir de yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önceden bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Aslında ilk defa bir arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Ancak bunun için de nette bakar iken arkadaşlık ilanları ücretsiz ilanlar açmak istedim ve buna göre nette araştırma yapar iken bu arkadaşlık sitesini buldum.

Ücretsiz olmasını istedim. Çünkü belli bir ücret ödeme taraftarı değilim. Hele arkadaşlık sitelerine belli bir ücret ödeme taraftarı değilim. Hem baktığıma göre de bazı arkadaşlık sitelerin de ücret ödemeden de uzun bekleyişlerin olduğunu gördüm ve ben böyle uzun süre beklemek veya ciddi olmayan sitede bulunmak istemediğimden dolayı bu arkadaşlık sitesi yada arkadaşlık ilanları ücretsiz ilanlar benim için daha uygun geldi. Ve bu nedenden dolayı da bu ilanı açmak istedim. Daha önce bir evlilik yaptığımı söyledim. Ancak olmadı ve boşandık ve bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Yalnız yaşıyorum. Çalışan evinden işine işten eve gidip gelen bir bayanım. Pek sosyal bir hayatım yok. Haliyle bir de dul olmak yalnız yaşamak gerçekten zor. Herkese kolay kolay güvenemiyorsun. Ve kolay arkadaşlık kuramıyorsun. Bu nedenden dolayı da pek sosyal bir hayatım yok daha çok içine kapanık bir bayanım.Hayatım da hem güzel mutlu huzurlu bir evliliğim olsun diye hayal etmiştim ama bazı şeyler olmayınca olmuyor. Ve bende tekrar denemeye karar verdim. Ve bunun için bu ilanı açmak istedim. Yaşım 34 bekar bir bayanım. Benim gibi ciddi düşünen tekrar evlilik düşünen bir bey bulmak istediğim için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.Maddi amaçlar için burada değilim bunu da belirtmek isterim. Ve bu gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem.

Benim istediğim bey en azından evine ailesine düşkün eviyle ailesi ile vakit geçirmekten hoşlanan bir bey istiyorum. Maddi yönden bir beklentim yok sadece düzenli bir geliri ve işi olması benim için yeterlidir. Bunu da söylememin sebebi günümüz şartlarında geçinmek için gerekli diye düşünüyorum. Dürüst, saygılı, kibar ve nazik bir bey olmasını isterim. Tekrar evlilik düşünen evine ailesine bağlı bir bey olmasını isterim.Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olması benim için sorun olmaz. VE yaşadığı yer önemli değil. Çünkü benim için önemli olan bir kişiyle uyum sağladıktan sonra veya anlaştıkdan sonra nerede yaşadığının bir önemi yok bana göre. Bu yüzden yaşadığı yer önemli değil. Arkadaşlık ilanları ücretsiz ilanlar bakan benim gibi evlenmek isteyen beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaşlık İlanları Ücretsiz İlanlar - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 2 Şubat 2024 2 Şubat 2024 — 22:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar