Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

erkek arkadaş - 03 Afyon, Bayan - Arkadaş Arıyorum

erkek arkadaş

Merhaba ben Didem Afyonkarahisar Bayat da yaşıyorum buraya ilan eklemekteki amacım Afyonkarahisar ve çevresinden dürüst güvenilir ve ileriye dönük ciddi planları olan bir erkek arkadaş aramam. Amacım arkadaşlıktan ziyade burada tanıştığım erkek arkadaş mesajları arasından dürüst bir bey ile ilerleyen zamanda haytımı birleştirmek istememdir. Burada bir süre erkek arkadaş olarak mesajlaştıktan sonra ailelerimizin tanışabilmesi için Afyonkarahisar ve çevresi ile ilanımı kısıtlı tutmak istedim. Yaşım 24 üniversite mezunuyum. Henüz çalışmıyorum ancak ilerleyen zamanda kendime göre bir iş bulabilirsem çalışmayı aileme katkı sağlamayı planlıyorum.

Aradığım bey 25 ile 32 yaşları arasında olabilir. Maddi ve manevi olarak evliliğe hazır yani ailesine bakabilecek yeterlilikte maddi gücü ve manevi isteği olan beyler mesaj atabilirler. Ben hiç evlenmedim ancak mesaj gönderecek beyler evlenmemiş ya da dul beyler de olabilir tek şartım çocuk sahibi olmamaları. Bu güzel duyguyu eşimle beraber ilk kez yaşamayı istediğimden mesaj gönderecek beylerin dul olsa bile çocuk sahibi olmamaları benim için çok önemli. Kişilik olarak dürüst kendini bilen beyler tercihimdir. Dürüstlüğü lafta bırakmayıp hayatında da yansıtan yani dürüst bir şekilde yaşayıp hayatını bu şekilde idame ettiren beyler ile ilgilenmekteyim. Dış görünüş olarak fiziksel bir standartım olmasada kendine bakan bakımlı erkekler daha çok ilgimi çekiyor. Kendine saygısı olan her insanın kendi dış görünüşüne önem vermesi gerektiğini düşünenlerdenim ben de.

Kriterlerim çok olmasa da bu şekilde. Unutmuş olabileceklerimi mesajlarınıza yanıt olarak eklemeyi düşünüyorum. Şimdiden gönderilen tüm mesajlar için çok teşekkür ediyorum. Ancak belirtmem gerekir ki ne kadar ilgi görmek güzel olsa da kriterlerime uymayan mesajları yanıtlayıp kimseyi yersiz umutlandırmak istemiyorum. Tek kelimelik mesajlar için yapacak bir şey yok haliyle ne yanıt vereceğimi dahi çözemediğim mesaj tipleridir tek kelime ile yanıt bekleyenler. Fazla uzatmadan ilanımı burada tamamlayım. Şimdiden tüm ilgilenen mesaj gönderenlere teşşekkür ediyorum.erkek arkadaş - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Mayıs 2024 9 Mayıs 2024 — 23:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. ara beni tanışmak istersen didem

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar