Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlanları İstanbul - 34 İstanbul, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İlanları İstanbul

İyi günler ben İstanbul da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 31 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Benim arkadaş ilanları İstanbul ile ilgili ilanlara bakmak istemiştim.

Ancak pek ilgimi çeken pek bir ilan bulamadım. Bu nedenden dolayı da kendi ilanımı bu bulduğum arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.Benim istediğim arkadaş ilanları İstanbul açma nedenim ise kendime konuşacak arkadaşlık yapacak sohbet edebileceğim bir arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak istedim. Evlenmeyi düşünmüyorum sebebi de karşıma evleneceğim bir bey çıkmadı. Benim hayalini kurduğum evlilik hayali beni seven beni anlayacak yanında olduğum zaman bana huzur verebilecek bir bey aradığımdan dolayı bu ilanı açmak istedim. Tabi bu ilk başta bir beyle tanışarak arkadaşlık kurarak ve sonra ciddi düşünebileceğim bir bey olması benim için önemli.Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Aileme elimden geldiğince destek olmaya maddi yönden olsun manevi yönden olsun destek olmaya çalışırım. Boş vakitlerim de evimle ailem ile ilgilenmeyi ailesi ile mutlu olan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesi ile olan bir bayanım.

Benimle iletişime geçmek isteyenler bekar olması ve maddi konuda en azından bir mesleği olmasını işi olmasını isterim. İstanbul da yaşayan bir bey olması benim için önemli. Arkadaş ilanları İstanbul çevresinden arkadaş arayan konuşmak tanışmak isteyen ve arkadaşlık kurmak isteyen yaşı 31-38 arası olan ve ileriye doğru aklında evlilik olan bir beyle tanışmak isterim.Arkadaş İlanları İstanbul - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 19 Nisan 2024 19 Nisan 2024 — 08:21
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar