Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arama Uygulamaları - 03 Afyon, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arama Uygulamaları

Günümüzde artık her yerde tabletlerde telefonlarda veya bilgisayarda arkadaş arama uygulamaları bir çok yerde mevcut. Evlenmek isteyen arkadaş aramak isteyen veya konuşacak birisine ihtiyaç duyan, vakit geçirmek değişiklik arayanların gençten yaşlıya kadar herkesin kullandığı ve arkadaş aradığı bir zamana geldik.

Bir çok yerde artık arkadaş arama uygulamaları karşımıza çıkıyor. Ve her gün giderek çoğalıyor. Bir erkek veya bayan yalnızlığını gidermek için veya artık yaşı geldiğinden dolayı evlenmek için bu uygulamalara bakar veya arkadaşlık sitelerine başvurur. Ama bir çok yerden olumlu sonuç alamaz hayal kırıklığına uğrar. Ama kimi yerde de arkadaşlık sitelerine veya uygulamalar sanş yönünden onun yüzünü güldürür ve bir konuşacak tanışacak arkadaş bulur. Uzaktan yakından tanımadığın yabancı birisine içini dökmek tanışmak istemek ve ona rahat bir şekilde açılmanı daha rahat bir şekilde sohbet etmeni sağlar. Çünkü bilirsin ki seni yargılama yada ön yargılı yada sırf sana iyi görünmek için yalan söylemesi gerekmez. Bu nedenle o tanımadığın kişi ile daha samimi daha rahat konuşur. Her şeyini anlatırsın. Dertleşirsin. Bu gibi uygulamaların veya arkadaşlık sitelerin insanların sosyalleşmesini ve bu konuda rahat hissedersin kendini. Bunları neden söylediğimi veya neden anlattığımı merak edeceksiniz.Ben de ilk defa bir arkadaşlık sitesinde kendi adıma bir ilan açıyorum. Ve daha önce bir kaç uygulamayla veya arkadaşlık sitelerine baktım ve bu nedenle bu arkadaşlık sitesine kendi ilanımı bırakmak istedim. Bir insan düşüncelerini paylaşamak istemek için başkası ne diyecek ne söylecek diye paylaşmaması gereklidir. Ben düşüncelerimi söylemek istediklerimi açıkça söylemek isterim. Çoğu insan da böyle hissettiğinden bu arkadaşlık sitelerinde kendilerine uygun insanlarla konuşma ihtiyacı duyuyor.

Arkadaş arama uygulamaları dünyanın dört bir tarafından insanlarla yabancı ve normal olan herkesle sohbet etmeni veya onlarla konuşup arkadaşlık yürütmeni sağlayan ve herkesle konuşup tanışmanda fayda sağlayan büyük arkadaş bulma uygulamaları ve bunlara aracılık eden bir çok uygulama ve site mevcuttur.Arkadaş Arama Uygulamaları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Haziran 2024 15 Haziran 2024 — 02:36
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar