Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Evlilik Sitesi - 14 Bolu, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Evlilik Sitesi

İyi günler bekar bir bayan olarak buraya ilan açmak aslında en son düşüncemdi. Ancak baktığımızda artık internette bile reklamlarına rastlıyoruz. Ve bu durum oldukça ilgi çekici gelmişti. Ve bende en sonunda buraya bir ilan açmak istedim. Benim istediğim veya düşüncem arkadaş evlilik sitesi arıyorum.

Benim için önemli olan aslında daha önce de ilan açmadım. Ve burada kendimi nasıl tanıtacağımı bilemedim.Ancak baktığımda bir sürü ilan açan arkadaşları gördüm. Ve benim gibi olanlarda vardı. Biraz kendimden bahsedecek olursam ben bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan ve çalışan bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Yaşım 33 bekar bir ve ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım.Benim istediğim yada düşüncem arkadaş evlilik sitesi arıyorum. Çünkü insan belli bir yaştan sonra kendine bir hayat düzen bir aile kurmak istiyor. Özellikle benim gibi olan ve yalnız olan kişiler. Ve bende artık yalnız olmak veya yalnız kalmak istemiyorum. Ne kadar kısa zamanda evlilik düşüncem olsa da evleneceğim kişiyi tam olarak istediğim kişiyi doğru kişiyi bulamadım. Benim için önemli olan evine ailesine düşkün benim gibi eşine saygılı sevecek bir bey olmasını istiyorum.

Daha önce evlenmiş ve ayrılmış da olabilir. Ancak evlenmemiş olursa benim için daha iyi olur. Benim için önemli olan birbirimizi tanımak ve yakından tanımak daha iyi olur. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan gerçekten evlilik düşünen ve maddi açıdan bir beklentim yok. Beni anlayacak dinleyecek arkadaş evlilik sitesi arayan ve ya benim ilana cevap veren beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaş Evlilik Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 25 Nisan 2024 25 Nisan 2024 — 01:36
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar