Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arama Motorları - 31 Hatay, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arama Motorları

Bir çok arkadaş arama motorları var. Hele şimdiki zamanda insanların sosyalleşmesini sağlayan bir çok arama motoru mevcut. Artık internette adım başı arkadaş arama yerleri mevcut. Bunun bu kadar da yaygınlaşmasının sebebi ise insanların kendini yalnız hissetmesi evlerine içlerine kapanması neden oluyor.

Şimdiki günümüz zamanda herkes artık evinde oturup arkasına yaslanıp dışarı çıkıp sosyalleşme yerine evinde vakit geçirerek bilgisayarda kendine arkadaş arıyor yada konuşacak birilerini chat yapabileceği veya görüntülü sohbet edebileceği bir sürü şekillerde bir arkadaş aramaya çalışıyorlar. İçine kapanık bir birey haline geldiğimiz bir gerçek. Artık kime sorarsanız sorun dışarıda veya çevrenizde herkes bu gibi arkadaşlık sitelerinde bulunup kendi adına ücretli ve ücretsiz olsun görüntülü olsun veya sadece ilan açarak olsun arkadaşlık sitelerine bakmış ilan açmış veya buralarda bulunmuş olabilir. Bunun bu kadar yaygınlaşması hayatımıza giren etkenler filmlerde izlediğimiz ortamlara özenmekten başka hayatlara özenmekten ve içimize kapanmaktan kaynaklanıyor. Durum böyle olunca da arkadaş arama motorları arıyoruz kendimize uygun yeni insanlarla tanışmaya çalışıyoruz bu gibi arkadaşlık sitelerinde ancak her zaman istediğimiz sonucu alamadığımız zaman da olabiliyor. Ama tabi ki bu durum her zaman böyle olmuyor. Bir kişinin kendini evinde oturup yalnız hissetmesi içine kapanık bir birey haline gelmesi ve bu durumdan sonra arkadaşlık sitelerinde yeni insanlarla tanışmak onlarla konuşmak sohbet etmek istemesi şimdi bu şekilde düşününce çok mantıklı geliyor.

Aslında pek bir zararı yok ancak bazen yine de dikkatli olmak gerekir. Çünkü her arkadaşlık sitesi güvenilir gizlilik bakımdan önemli olmayabiliyor. Bu yüzden arkadaş arama motorları arar iken bunları göz önünde bulundurmakta fayda var diye düşünüyorum. Ama genel olarak bu gibi arkadaşlık sitelerinde bulunmak seni anlayan birisini bulunca bu ortamlar çok zevkli ve eğlenceli hayatlarına yeni insanlar katmak yeni insanlarla konuşmak veya heyecan katmak için bulunan kişiler vardır.Arkadaş Arama Motorları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 24 Nisan 2024 24 Nisan 2024 — 21:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Selam ben ali gaziantepliyim 44yaşındayım ciddî dürüst beni sevecek ölene kadar birlikte olacagım elimi asla bırakmayacak bir hayat arkadaşı arıyorum niyeti allahın ismi hakkı için gerçekten evlilik olan bayanlar mesajlarınızı bekliyorum ciddi olanlar yazsın seyahet engelim yok şehir fark etmez.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar