Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlan Siteleri - 19 Çorum - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İlan Siteleri

Arkadaş ilan siteleri günümüzde çok artış göstermektir.Benim ilk defa girdiğim baktığım yer. Artık günümüzde bu gibi sitelerden arkadaşlık, bir ilişkiye başlıyorlar.

Benim yaşım 35 daha önce kısa bir evlilik yaptım. Bu evliliğimden çocuğum yok. Anlaşamadık bazı sebeplerden ötürü anlaşarak boşandık.Bakımlı çalışan iş ev arasında vakit geçiren normal bir yaşantısı olan bekar bir bayanım. Daha önce hiçbir siteye ilan açmadım. Bu ilk defa bazı eksikler olursa kusuruma bakmayın. Artık yapabildiğim kadarıyla bir ilan açmak istedim. Çünkü yeni insanlarla tanışmaya yeni bir ortama girmeye pek vaktim olmuyor. Boş günlerimde de evimde ailemle vakit geçirmeyi seviyorum.Ama evlenebileceğim dürüst ve güvenilir bir beyle hayatımı birleştirmek istiyorum. Arkadaş ilan sitelerini etrafımdaki insanlardan da arkadaşlarımdan da duydum bu yüzden cesaret edip tanışabileceğim ileriye dönük ilişkim için ilan bırakmak istedim bende. Tanışacağım beyde aradığım kriter yaşı 35-40 arası olursa iyi olur. Maddi bir beklentim yok sadece evini ailesini bakabilecek ve düzenli bir işi olasa yeter. Çünkü şimdiki zamanda bu gerekli o yüzden. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum. Bu konuda beni desteklerse daha iyi olur.

Arkadaş ilan siteleri birçok arkadaş çeşiti herkesin ilan açıp bıraktığı yer olarak bende kendime uygun bir bey bulurum. Önce arkadaşlık ve kafalarımız uyuşursa aşkı hissedebilirsek ileriye dönük evlenmeyi düşündüğüm bir erkek arıyorum. Şuanlık aklıma gelenler bunlar elimden geldiğince tüm mesajlara cevap vermeye çalışacağım. Amacı evlilik olan erkekler yazsın lütfen.Arkadaş İlan Siteleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Haziran 2024 14 Haziran 2024 — 18:11
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar