Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Çanakkale Arkadaş Sitesi - 17 Çanakkale, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Çanakkale Arkadaş Sitesi

Çanakkale’ de yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar yalnız yaşayan ve çalışan bir bayanım. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Benim istediğim yada aradığım aslında Çanakkale arkadaş sitesi bakıyordum. Ama tam olarak istediğim gibi bir yer bulamadım.

O zamanda burası karşıma çıktı ve burası benim için daha uygun daha güvenilir geldi. Ve bir ilan açmak veya kendimi tanıtacak bir ilan açmak uygun olacağını düşündüm ve işte şimdi burada kendimi tanıtmak ve size biraz olsun ne istediğimi açıklamak isterim. Ben bekar çalışan Çanakkale’ de yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar bir bayanım. Yalnız yaşıyorum.Ailem başka bir şehir de yaşıyor. Ben buraya eğitim için gelmiştim. Eğitim hayatım da bitince burada kendime bir düzen ve iş kurdum ve burada yaşamaya karar verdim. Benim istediğim yada aslında bu Çanakkale arkadaş sitesi arama nedenim ise.Kendime konuşacak sohbet edecek arkadaşlık kurabileceğim bir yer arıyordum. Bunun için bu ilanı açmak istedim. Ben dürüst saygılı kibar kültürlü bakımlı eğlenceyi gezmeyi seven bir bayanım. Hayatımda her zaman dürüstlüğe ve güvene çok önem verdim.

Biraz olsun bu hayatın koşuşturmasından uzaklaşıp konuşabileceğim sohbet edebileceğim ve yeni insanlarla tanışabileceğim bir arkadaş arıyorum. Bunun için de Çanakkale arkadaş sitesi arayan veya benim gibi ilgilenen arkadaşlık kurmak tanışmak konuşmak ve sohbet etmek olan arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Çanakkale Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Mart 2024 23 Mart 2024 — 09:53
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar