Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İmamoğlu arkadaşlık siteleri - 01 Adana, Bayan - Arkadaş Arıyorum

İmamoğlu arkadaşlık siteleri

Adana İmamoğlu ilçesinde yaşıyorum dul bir bayanım ve adana yakınlarında arkadaşlık arıyorum. Bir çok arkadaşlık siteleri gezdim ve ilanları ve yanıtları seviyeli olarak burayı gördüğüm için buradan bir arkadaşlık ilanı eklemek istedim. İlk kez bir arkadaşlık sitesi üzerinde arkadaşlık ilanı ekliyorum. Neler yazılır biraz da diğer ilanlardan kopya çekerek eklemeye çalışacağım. Eksik olursa kusura bakmazsınız artık yorumlarınız da ayrıca yanıtlayarak daha detaylı bilgi verebilirim.

Öncelikle 37 yaşındayım ve 25 yaşımdayken kısa süreli bir evliliğim oldu ve bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Yani kendi halinde dul bir bayanım. Hobim falan yok ev işleri, işyeri arasında tüm hayatım geçip gidiyor. Ailem ile yaşıyorum ve ciddi bir bey ile tanışıp hayatımı birleştirmek istiyorum.

Aradığım bey 38 ile 40 aşları arasında olabilir. Benim gibi dul olabilir ya da çocuk sahibi de olabilir. Maddi çok bir beklentim yok bana denk birisi olsun yeter. Önemli olan benim için dürüst birisi olması ve mutlu bir aile hayatımız olması. Genellikle dış görünüşüne dikkat etmeye çalışan bir kişiliğim var ve bana yazacak beylerinde kendilerine olması gerektiği kadar dikkat eden beyler olmasını istiyorum.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Lütfen aklınıza takılan konular var ise yazın ben biraz acemi olarak bu kadar yazabildim. Şartlarıma uymayanlar ya da başka amaçları olanlar yazmasınlar yanıt alamazlar emin olabilirsiniz. Yorumlarınızı mümkün olduğunca detaylı yazarsanız sevinirim, her bir yorumu birer birer okuduğumdan emin olabilirsiniz. Bir sürü arkadaşlık sitelerinde ilan ekleyen biri değilim yalnızca buradaki ilanımı takip ediyorum.İmamoğlu arkadaşlık siteleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Nisan 2024 5 Nisan 2024 — 02:54
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar