Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi - 39 Kırklareli, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi

Ben daha önce hiç bir arkadaş sitesi bulunmadım. Ama dürüst olmak gerekirse arkadaşlık sitelerine daha önce de olsun şimdi de olsun çok baktım. Ama hem bir kararsız kaldım. Bunun da sebebi tam olarak güvenilir olup olmadığından emin olamadığım için bu sebepten ötürü kararsız kalmıştım.

Uzun bir bekleyiş ve zaman içerisinde ara sıra aklıma geldikçe baktım ve bu zaman içinde hangi siteye ilan açabilirim veya hangi arkadaş sitesi üye olup girsem diye uzun bir düşünmeden sonra karar verdim. Ve bu bir arkadaşlık sitesine ilan açarak ücretsiz katılım ile yapabileceğimi düşündüm. Çünkü ücretli ve ücretsiz üyelik gerektiren siteler bana pek cazip gelmedi. Ama burası bu arkadaşlık sitesi öyle değil. Kendi istediğim kendimi açıklayabileceğim bir ilan açarak burada gelen mesajlara istediğim kişilere cevap verme veya iletişim kurma bana daha çok cazip geldi. Ve bu gibi arkadaşlık siteleri daha çok tercih ediliyor gibi bir izlenime kapıldığımdan dolayı bu arkadaşlık sitesini tercih ettim.Yaşım 35 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. Çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duran olgun ne istediğini bilen hayata karşı olumlu bakan bir bayanım. Dürüst, samimi güvenilir sıcak kanlı konuşkan bir bayanım. İçim dışım birdir. Neysem oyum yapmacık yada kendi çıkarım için olsun başka bir şey olsun çıkar amaçlı kimseye yanaşmam ve kendime de yanaştırmam biraz arkadaşlık konusunda seçiciyimdir.Bu nedenle biraz etrafımda arkadaş sayım az. Ancak bence olması gereken bu herkes senin arkadaşın olamaz o zaman bu arkadaşlığın dostluğun bir önemi olmaz. Benim fikrim bu.

Burada arkadaşlık amacı ve arkadaş edinmek için bulunuyorum. Sohbet edebileceğim samimi çıkar amacı beklemeyen doğal dürüst saygılı ve seviyeli sohbet etmesini bilen arkadaşlık kurmasını bilen bayan veya erkek olması önemli değil. Önemli olan kendini bilmesi bir insan kendini bilirse benim için o kadar iyidir. Bu şekilde bir arkadaşlık arıyorum. İlgilenen iletişim kurmak isteyen bayan veya erkeklerin arkadaş sitesi ilanıma cevap vermelerini isterim.Arkadaş Sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Haziran 2024 22 Haziran 2024 — 13:59
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Skm ben cengiz. Yasim 36. Duzenli bi hayatim var. Samimi sakin sicakkanli, gezmeyi seven. Aska acigim. olgun bayanlar isteyen tanismak isteyen bayanlar sende tanismka istiyordan ara ya da mesaj cek.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar