Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Olma Sitesi - 08 Artvin, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Olma Sitesi

Aslında daha önce arkadaş olma sitesi bakar iken bu arkadaşlık sitesini bulmuştum. Ancak bulduğum zaman kararsız kaldım ve daha sonra ilan açmaya karar verdim. Ve bu zamanın şimdi geldiğini düşünerek kendi adıma bir ilan açıp bırakmak istedim.

Birisine fazla değer vermek anlaşmak sevmek güzel bir duygu. Onunla kavga etmek bile zevkli olur. Tartışmak kavga etmek bile güzel olur. Çünkü karşında duran kişiyi seviyorsundur. Ve kavga ederken onun yüz hatlarında kendini görmek gözlerinin içinde kendini görmek tartışsanız bile sevdiğini bilmek güzel bir duygu. Ancak o gözlerde ki yansımam gittiği zaman hiçbir şeyin anlamı olmaz senin için ben sevgimi aşkımı bu şekilde kaybettim. Ve şimdi aslında uzun zamandır. Aşka sevgiye küstüm ve bir daha kendimi bir daha kimseye inanmayacağıma karşı söz vermiştim. Bu nedenden dolayı kendime arkadaş olma sitesi bakar iken buldum ve bu ilanı açmaya ancak şimdi karar verebildim. Biraz size kendimden bahsedeyim artık. Yaşım 38 bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık bu evliliğimden çocuğum yok olmadı bazı sebeplerden dolayı bu nedenden dolayı. Artvin de yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, çalışan işinden başka bir şey düşünmeyen bir bayanım. Boş vakitlerimde genellikle evde vakit geçirmesini daha çok severim. Pek sosyal bir bayan değilim. Bir de üstüne dul olmak ve insanların gözünde yanlış bir izlenime girmek beni iyice yıprattı. Bu nedenden dolayı pek bir sosyal bir bayan değilim.

Bu nedenden dolayı arkadaş olma sitesi benim için bir ilk olacak ve burada hayatımı birleştirebileceğim bakımlı dürüst, sadık saygılı kibar ve nazik bir bey arıyorum. Ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bir bey olması benim için önemlidir.Maddi konuda bir şey söylemiyorum. Çünkü para benim için her şey demek değildir. Beni seven evimde sevgi huzur ve mutluluk olsun bana yeter. Yaşadığı yer de önemli değil. Nerede isterse yaşayabilirim. Yaşı 38-48 arası olan beylerin cevaplarını bekliyor olacağım.Arkadaş Olma Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 29 Nisan 2024 29 Nisan 2024 — 00:19
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar