Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bedava chat - 04 Ağrı, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Bedava chat

Merhaba ben handan 35 yaşında dul bir bayanım ve ailem ile birlikte Ağrı Eleşkirt ilçesinde yaşıyorum. Aynı zamanda çalışıp kendi ayakları üzerinde duran ve ailesine destek olan bir bayanım. Buraya ilan ekleme nedenim ciddi düşünen kriterlerime uygun bir bey ile hayatımı birleştirerek evlenmek istemem. Bu nedenle bedava chat ve benzeri istekler ile msaj göndermezseniz sevinirim. Bunu özellikle belirtmeme rağmen bana bedava chat isteği gönderen mesajları ne ciddiye alıyorum, ne de yanıt yazmayı duşunuyorum. Bedava chat isteklerinizi diğer ilanlarda şansınızı deneyerek göndermeniz sizin için de gereksiz zaman kaybını engelleyecektir.

Aradığım bey 35 ile 45 yaş arasında olabilir. Ben ilk evliliğimden çocuk sahibi değilim ancak bana talip olan beyler hem dul çocuksuz ve hem de dul çocuk lu da olabilir. Hiç evlenmemiş beyler de mesaj gönderebilirler. Önemli oan dürüst olan ve dürüst yaşayan bir bey olması. Bayanlara nasıl davranılacağını iyi bilen biri olmalı. Fiziki ya da dış görünüş gibi standartlarım yok önemli olan karşımdaki beyin iç güzelliği benim için. Maddi olarak ben orta seviyede bir bayanım ve bu şekilde yaşıyorum. Bu nedenle bana talip olacak beylerin de orta seviye ya da üstünde maddi güce sahip olmalı. Kısaca evlendiğinde ailesini geçindirebilecek bir seviyede olmalı.

Bunların dışında aklıma gelen özellikler şu an için yok. İlanımda eksik gördüğünüz konularda mesaj göndererek bana sorabilirsiniz. Elimden geldiğince her mesajınızı titizlikle okuyup yanıtlamaya çalışacağım. Gönderdiğiniz mesajlarda kriterlerime uyduğunuzu belirtirseniz mesajlarınız yanıtsız kalmaz. Kendinizden ya da hayata bakışınızdan da bahsedebilirsiniz. Bunların dışında gelen mesajlara yanıt vermeyeceğim.Bedava chat - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Haziran 2024 13 Haziran 2024 — 04:57
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. merhaba nasılsnz ben özkan ağrı merkezde ikamet etmekteym sizinle tanışmak istiyorum iletişim facede aynı saygılar

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar