Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Çanakkale Arkadaş Sitesi - 17 Çanakkale, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Çanakkale Arkadaş Sitesi

Herkese iyi günler aslında konuya şöyle başlamak istiyorum. Ve bu durumu şöyle açıklamaya başlayayım. Aslında herkesin bildiği gibi artık arkadaşlık siteleri çok yaygın ve illere göre yada ilçelere göre de yada genel olarak olan arkadaşlık siteleri de mevcut. Ancak bende bu arkadaşlık sitelerine bakar iken Çanakkale arkadaş sitesi ayrıca bakmak istedim.

Durum böyle de olunca bu gibi bir arkadaşlık sitesi buldum ve buraya kendi ilanımı açmak Çanakkale arkadaş sitesi ilanını açmak benim için hayatımın şu noktasında çok mantıklı geldi. İşte durum böyle biraz da kendimde bahsedeyim. Yaşım 35 bekar çalışan yalnız yaşayan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, bakımlı bir bayanım. Kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Kısa sürdü ve bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Ailem den ayrı yaşıyorum çünkü artık kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayanım. Arada sırada giderim yanlarına. Aslında aileme düşkün bir bayanım ancak yalnız yaşamak benim için daha iyi. Şunu da belirtmek isterim ki maddi amaçlar için burada değilim. Amacım gerçekten bir arkadaşlık yapmak arkadaşlık kurmak için burada bulunmaktayım. Başka amaçlar için yazanlara da cevap vermem. Bu konuda katıyımdır. Maddi durumum gayet iyi ailemin de iyi evin tek kızıyım hatta tek çocuğuyum.

Aradığım arkadaş bayan veya erkek olabilir. Arkadaşlık yapmak isteyen arkadaşlık kurmak isteyen herkesle konuşurum. Benim için önemli olan dürüstlük, saygı, samimiyet bunlara dikkat ediyorum. Çanakkale de veya başka şehirde de yaşayabilir. Benim gibi arkadaşlık sitesi bakıp ta arkadaş edinmek isteyen kişileri bekliyorum. Yaşı 25-40 arası olabilir. Bekar veya evlenmiş ayrılmış ta olabilir. Benim gibi Çanakkale arkadaş sitesi veya ilanı açan ve arkadaş edinmek arkadaş bulmak isteyen bayan veya beyleri beklerim.Çanakkale Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Mayıs 2024 22 Mayıs 2024 — 01:36
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar