Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gaziantep Ev Arkadaş İlan - 27 Gaziantep, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Gaziantep Ev Arkadaş İlan

Merhabalar ben Yasemin Gaziantep de yaşıyorum. Burada çalışıyorum. 27 yaşında bekar bir kızım. Daha önce bir kaç yere ilan açtım ama hiç bir cevap alamadım. Bu nedenden dolayı burayı da denemek istedim. Çalıştığımdan dolayı pek ev arkadaşı bulmaya vaktim olmuyor. Gaziantep ev arkadaş ilan açıp tekrar dan bir şansımı denemek istedim.

Artık herkes günümüzde İnternet aracılığı ile arkadaş yada ev arkadaşı bulunduğundan bende bu konuda bir ilan açmak istedim. İnşallah bu sefer cevap alabilirim diye ümit ediyorum. Bakalım kısmet olursa bu sefer ev arkadaşı bulabilirim inşallah. Bir banka da memurum. İşten eve evden işe giden bir hayatım var. Artık evde yalnız olmak istemiyorum. Benim sıkıntım yalnızlık yani maddi konuda ben pek bir şey beklemiyorum. Vermese de olur kira yada diğer ihtiyaçlara yardım etmese de olur. Ama böyle bir yerde yalnız kalmak hele geceleri daha zor oluyor. Yada bana öyle geliyor. Bilmiyorum. O nedenden dolayı Gaziantep ev arkadaş ilan açıp şansımı tekrar denemek istedim. Güvenilir, dürüst, sevecen, samimi bir bayanım. Karşımda aradığım arkadaşta özelliklerde onlar. Yani sadece ev arkadaşı değil bir arkadaşta olmak eve geldiğinde herkes ayrı odalar değil oturup konuşabileceğim boş günümde beraber dışarı çıkıp gezebileceğim bir ev arkadaşı arıyorum ben.

Öğrenci veya benim gibi çalışan burada yalnız yaşayan herkesin mesajlarını beklerim. Gaziantep ev arkadaş ilan ilgilenen dürüst ev arkadaşı arayan bayanların mesajlarını bekleyeceğim. Karşılıklı oturup anlaştıktan sonra eve gelip yerleşebilir. Temiz ve titiz bir bayanım aradığım özelliklere uygun bayanlar mesajımı okuduktan sonra bana yazabilirler.Gaziantep Ev Arkadaş İlan - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Nisan 2024 1 Nisan 2024 — 04:40
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar