Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Yeni Arkadaş Sitesi - 22 Edirne - Arkadaş Arıyorum

Yeni Arkadaş Sitesi

İyi günler aslıda ben kendime yeni arkadaş sitesi güncel ve aktif bir arkadaşlık sitesi arıyordum nette. Ve daha sonra arar iken bu arkadaşlık sitesi de denk geldi ve bana göre güncel ve aktif bir site olduğunu düşündüğüm bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Artık arkadaşlık siteleri o kadar çok var ki günümüzde kendimiz için doğru bir arkadaşlık sitesi bulmak oldukça zor hale geldi. En azından benim açımdan yada benim düşünceme göre bu şekilde tabi diğer kişiler için farklı olmayabilir. Ancak benim için ben bu şekilde düşünüyorum. Ve bunun için daha çok ilgilendiğim yeni arkadaş sitesi ve aktif güncel bir site olması ilgilendiğim şeyler arasında. Daha sonra bu arkadaşlık sitesini denk geldiğimde buranın da aktif ve güncel bir site olduğunu gördüm. Bir sürü kişi ilan açmış ve paylaşmış ve bende hem ilan açma fikri hem ücretsiz oluşu açısından ilgimi çekti. İlk başta size kendimi tanıtmadan düşüncelerimi paylaşmak istedim. Ben 42 yaşında bekar bir bayanım.Edirne de yalnız yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. O da büyüdü artık. Ve bende tekrar evlenmek istiyorum. Ve bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Dürüst çalışan saygılı samimi bir bayanım. Çalışıyorum ve kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayanım.

Benim istediğim evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile ilgilenmesini seven evlenmek isteyen ve benim gibi kendisine bir yuva kurmak isteyen ve ayrıca yeni arkadaş sitesi bakan beylere ulaşmak ve ciddi olan beyleri yazmasını isterim.Dürüst,saygılı, kibar ve nazik bir bey olması evine ve ailesine düşkün bir bey olması maddi açıdan bir beklentim yok sadece yuva aile kurmak istiyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Yaşı 42-50 arası olan kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olamayan ve ciddi düşünen beylerin yazmasını bekliyorum.Yeni Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Nisan 2024 9 Nisan 2024 — 19:21
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar