Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Net İlanları - 48 Muğla, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Net İlanları

Merhabalar benim ismim Gülçin dul bir bayanım. Yaşım 40 daha önce çok erken yaşta bir evlilik yaptım. Bundan iki çocuğum var. İkisi de büyüdü. Büyüğü kendi yuvasını kurdu bu sene. Küçüğüm de üniversite sona gidiyor. İkisi de benden kurtuldu. Arkadaş net ilanları arıyorum. Şöyle diyeyim hayatında net karar alabilen ne yapması gerektiğini bilen net bir erkek bey arıyorum.

İlk evliliğim 8 sene sürdü. Ondan sonra çocuklarımı tek başıma yetiştirim büyüttüm. Bu zamana kadar hep onlar için yaşadım. Onları büyütmeye düzgün bir gelecek ve yuva kurmalarını sağladım. Artık bundan sonra biraz da kendim için yaşamayı mutlu olmayı hak ediyorum diye düşünüyorum. Çocuklarım izin verdi o şekilde arkadaş net ilanları açıp kendime buradan bir arkadaş bularak evlenmeyi mutlu olmayı. Hayatıma ömrüme girecek bir bey bulmayı istiyorum. Emekliyim. Aynı zamanda küçük bir giyim üzerine dükkanım var. Muğla’da yaşıyorum. Kendime ait bir evim var. Bunları yazmamın sebebi aslında söylemem böyle bir alışkanlığım yok ama maddi taleplerle yada maddi amaçlar için burada bulunmadığımı anlatmak için yazıyorum. Yani maddi ve manevi yönden kendini hazır hisseden beylerin yazmasını isterim. Yine söyleyeyim maddi der iken en azından ufak bir geliri ya da çalışıyorsa düzenli bir işi olursa yeter benim için. Yaşımdan genç durduğumu söylüyorlar arkadaşlarım. Gezmeyi severim. Haliyle bu zamana kadar hep çocuklar için yaşadım biraz gezmek tozmak isterim. Bakımlı kendine özenen bir bayanım. Bir beyde aradığım kriterler. Yaşı 38-50 yaş arası olabilir. Dul benim gibi büyümüş çocuklarıda olabilir. Bakımlı, kibar, nazik, iyi bir bey arıyorum. Biraz kadınlara nazik, kibar davranacak insanı mutlu edebilecek bir bey arkadaş arıyorum. Muğla’da yaşamak isterim ama illa da öyle olsun diye bir şey yok eğer anlaşabilirsek ve beni kesinlikle mutlu edebileceğine inanırsam onunla her yerde yaşarım. Doğayı, hayvanları seven kibar, bir bayanım.

Karşımda ki bayan ya da erkek olsun arkadaşlarımı da buna göre seçerim kalbimi kıracağını düşündüğüm insanlardan yada kişilerden uzak durarım. Biraz duygusal bir yapım var. Beni anlayabilecek beni gerçekten sevim mutlu edebilecek benimle bir hayatı artık ölene kadar birlikte olmak isteyen bir beyle arkadaşlık etmek ve ileride evlenmek istiyorum. Arkadaş net ilanları açtım bu sebeple ilanıma cevap verecek beylerin mesajlarını beklerim.Arkadaş Net İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Mayıs 2024 22 Mayıs 2024 — 05:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar