Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Samsun - 55 Samsun, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Samsun

İyi günler ben bekar çalışan ayakları üstünde duran yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü hayatımda doğru kişiyi bulamadım. İnsan doğru kişiyi bulmak hayatını onunla birlikte geçirmek onu bir ömür sevmek onun yanında olmak istemek çok güzel bir durum. Ancak bunun için doğru kişiyi bulmak gerçekten önemli diye düşünüyorum. Benim için de durum böyle iken arkadaş sitesi Samsun ile ilgili sitelere bakmak istedim.

Hatta bununla ilgili bir sürü arkadaş sitesi Samsun içeren bir sürü siteler var ancak bazıları bana uygun gelmedi. Bazıları ise uzun bekleyişler olduğu için ve burada ki açılan ilanlara yada gelen yorumlara bakınca benim için daha uygun olacağını düşündüm. Ben bekar çalışan yalnız yaşayan ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Yaşım 32 bekarım daha önce hiç evlilik yapmadım. Dediğim gibi doğru insanı bulamadım.Ama evlilik düşünen bir bayanım. Samsun da yaşıyorum.Burada okuyup işimi burada bulunca burada kendime uygun bir düzen kurdum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Gezmeyi tatili eğlenmeyi seven dürüst saygılı kibar nazik içten samimi bir bayanım. Bakımlı kendine özenen bir bayanım. Benim istediğim Samsun da yaşayan bir arkadaşla tanışmak konuşmak ve eğer olursa ciddi bir ilişki de olabilir. Çünkü gerçekten insan yalnız olmak kötü ve zor bir durum ve insan en azından konuşacak bir arkadaş arıyor. Başka şehirden konuşacak sohbet edecek arkadaş olabilir. Ancak ciddi bir ilişki için yazan olursa Samsun da yaşamak istiyorum.Bunu göz önünde bulunduran bir bey yazarsa sevinirim.

Benim gibi yalnız olan maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenen arkadaşlık kurmak yada ciddi bir ilişki arayan bekar veya evlenmiş ayrılmış da olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan dürüst saygılı güvenilir ve arkadaş sitesi Samsun ile ilanlarla ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaş Sitesi Samsun - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Haziran 2024 9 Haziran 2024 — 22:05
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba samsundayım evim arabam var senin le tanışmak isterim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar