Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Bayan Arıyorum - 13 Bitlis, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Bayan Arıyorum

Merhabalar ben Bitlis de yaşayan bekar bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü henüz karşıma evlenebileceğim yada ciddi bir ilişki düşünebileceğim bir bayan arkadaş çıkmadı. Tabi ilişkilerim oldu ancak evlilik düşünebileceğim kimse olmadı. Ben evlenmek istiyorum bayan arıyorum kendime hayatıma uygun bir bayan arkadaş arıyorum.

Biraz kendimi tanıtacak olursam. Bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yapmadım. Ciddi bir ilişki ve evlilik düşünen bir bayan arıyorum. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven ailesine sahip çıkan ailesini her şeyden önce tutan kötü bir alışkanlığım yada gece hayatım yoktur. İşi ve evi ile ilgilenen bir beyim. Maddi durumum iyi kendime ait bir evim ve işim var. Yaşım 39 benim gibi ciddi bir ilişki düşünen veya evlilik düşünen ve bu amaçla tanımak isteyen evlenmek istiyorum bayan arıyorum. Şunu da belirtmek isterim Bitlis de yaşamayı düşünüyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim ve işim ailem burada ve bunları bırakıp başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Şu anlık aklımda bu şekilde bu düşünce yok. Ama ileride nasıl olur yada ne olur bilemem tabi ki. Ancak şu anlık böyle bir düşüncem yok bunu da söylemek isterim.

Aradığım bayan arkadaş evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven ailesine sahip çıkan bekar evlenmemiş bir bayan arıyorum. Tabi illa evlenmemiş demek de doğru olmaz evlenmiş ayrılmış da olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Evlilik düşünen bu konuda ciddi düşünen beni anlayacak bir aile kurmak isteyen birbirimize destek olabileceğimiz mutlu olabileceğimiz bir aile yapısı kurmak istiyorum. Ve bu şekilde bir yuva kurmak isteyen yaşı 30-39 arası olan evlenmek istiyorum bayan arıyorum ilgilenen bayanların cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum Bayan Arıyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Nisan 2024 11 Nisan 2024 — 12:47
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar