Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanı Net - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanı Net

Evlilik düşünen ve evlenmeyi düşünen ayrılmış veya hiç evlenmemiş bir bayan veya erkek olmak artık pek önemli değil. Çünkü artık kim evlenmek istiyorsa artık bunun gibi arkadaşlık siteleri üzerinden yada kendilerine uygun bir arkadaşlık sitesi bulup oraya evlilik ilanı net ilanı açarak yada herhangi bir ilan açarak hayatlarını birleştirebileceği veya arkadaş dost sevgili arayabiliyorlar.

Artık çağ o kadar kolaylaştı ki insanlar evlenmek istediklerinde veya arkadaş edinmek istediklerin de bile bu gibi sosyal siteleri yada tanışma arkadaşlık yada evlilik ilanı net gibi siteleri buluyorlar ve onlara ilan açmakta bulunuyorlar. Bunun için ben de bu şekilde düşündüğüm için ve evlenmiş ayrılmış bir bayan olarak kendi adıma bir ilan açmak istedim. Yaşım 39 bekar çalışan daha önce bir evlilik yapmış ve ayrılmış bir bayanım.Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evini ve ailesini önemseyen pek sosyal bir hayatı olmayan bir bayanım. Bu evliliğimden bir çocuğum var işten arta kalan zamanlarımda çocuğumla ilgilenirim. Antalya da yaşıyorum. Maddi bir beklentim yok ve bu şekilde yaklaşanlara da kesinlikle cevap vermem. Ben aslında evlilik düşünüyordum ama biraz da benim açımdan zamanı vardı. Ancak dul olarak yaşamak gerçekten çok zor bu zamanda insanların sana yaklaşımı hem çıkar için oluyor. Ve ben bu durumdan gerçekten bunaldım bu yüzden de evlilik düşünen bir bayanım.

Ben çok bir şey istemiyorum evine eşine ailesine değer veren önemseyen sahip çıkan bir bey olsun benim için yeterlidir. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı evi ile ilgilenen bir bey arıyorum. Evlilik düşünen evlenmiş ve ayrılmış ve çocuğu da olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Evlendikten sonra ben de çalışmak isterim ki evime aileme destek olmak isterim. Yaşı 39-47 arası olan evlilik ilanı net ilanımla ilgilenen ciddi düşünen evlenmeyi düşünen beyleri beklerim.Evlilik İlanı Net - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 2 Şubat 2024 2 Şubat 2024 — 18:31
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar