Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ordu Arkadaşlık İlanları - 52 Ordu, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ordu Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben Ordu da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım severek de evlendim ama anlaşamadık ve 2 sene sonra boşandık. Bazı şeyler olmayınca olmuyor yürümüyor. Hele tek kişinin çabalaması ile hiç yürümüyor. Aslında ben Ordu arkadaşlık ilanları bakıyordum. Ancak pek ilgimi çeken bir ilan bulamadım.

VE bu nedenden dolayı da kendi ilanımı kendim açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Aslında daha önceden de bir ilan açmayı düşündüm ancak bir türlü cesaret edememiştim. Bunun için Ordu arkadaşlık ilanları bakmak benim için daha iyi olacağını düşündüm. Ancak sizin de bildiğiniz gibi bir sürü ilan oluyor ve hangisinin senin istediğin gibi bir ilan olduğunu insan bilemiyor. Bunun için de en iyisi kendi ilanımı açmak diye düşündüm ve en sonunda kendi ilanımı açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 34 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Maddi bir beklentim yok veya bu beklenti ile bu ilanı açmıyorum. Benim açma nedenim dul olmak tek başına yaşamak gerçekten zor. İnsanların sana bakış açısı farklı oluyor. Ve ben bunlardan yada bu durumdan oldukça yoruldum. 2 buçuk sene oldu ayrılalı ve artık oldukça yorulduğumu düşünüyorum. Önce ki evliliğimden çocuk sahibi değilim dediğim gibi kısa sürdü ve olmadı bu nedenden dolayı. Artık ben de ikinci kez denemek kendime bir kez daha şans vermek istediğim için ciddi düşünen hayatını birleştirmek evlilik düşünen bir bey aradığım için bu ilanı açmak istedim.Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı neşeli eğlenceli bir bayanım.

Benim gibi tekrar evlilik düşünen ciddi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bir bey aradığım için Ordu arkadaşlık ilanları bakmak istedim. Ancak dediğim gibi pek bulamadım ve bu nedenden dolayı da kendi ilanımı açmak daha mantıklı geldi. Yaşı 34-40 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu da olabilir.Maddi konuda bir beklentim yok. Düzenli bir işi olsun ve ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Evlendikten sonra bende çalışmak isterim ki aileme eşime destek olmak isterim. İlgilenen ciddi düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim.Ordu Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 12 Şubat 2024 12 Şubat 2024 — 07:16
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar