Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İş İlanları Telefon No - 34 İstanbul, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

İş İlanları Telefon No

İyi günler ben netten iş ilanlarına bakıyordum. Aslında bir sürü iş ilanları var evet ve bunlarla ile ilgilenen siteler de var. Ancak bir türlü geri dönüş alamadım. Ve ilan vermek yada iş ilanları telefon no bakar iken netten buna benzer arkadaşlık sitelerine de rastladım.

Ve düşündüm ki bende geri dönüş alamıyorum ve her yeri deniyorum. İşte bunun için ben de buraya da iş ilanları ile ilgili bir bölüm açabilirim diye düşündüm. Benim gibi ilan açan arkadaşlar var mı başka bilemiyorum ama bir sürü ilan açan kişileri gördüm. Ve bunun için bende buraya aradığım ilanı açmak istedim. Belki de burada şansım olur diye düşündüm. Bunun için de iş ilanları telefon no ilanlarına baktığım için bu ilanı açmak daha uygun geldi. Ben çalışmıyorum ve iş arıyorum. Bekar evlenmemiş bir bayanım. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Daha önce çalışıyordum ancak bazı nedenlerden dolayı çıkmam gerekti. Ve şimdi iş arıyorum ancak bir türlü geri dönüş alamadım kimseden bazılarından aldım onlarlarda anlaşamadık maaş konusun da ben de arar iken bu gibi arkadaşlık sitelerini bulunca bende burada ilan açmak istedim.

İstanbul da yaşıyorum. İş arayan veya iş ilanı veren arkadaşların bana yazmasını bekliyorum. Her uygun yeri deniyorum. Maddi bir beklentim yok amacım gerçekten iş bulmak ve çalışmak istiyorum. Bunun için iş ilanları telefon no ilanını açmak istedim. Eğer ilanımla ilgilenen arkadaşlar olursa yazmalarını bekliyorum.İş İlanları Telefon No - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Temmuz 2024 15 Temmuz 2024 — 12:54
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar