Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlan Sitesi - 01 Adana, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İlan Sitesi

Merhabalar ben ilk defa bir arkadaş ilan sitesi ilan açıyorum. Eksiklerim olursa kusura bakmayın şimdiden. Dul,31 yaşında bekar çalışan bir bayanım.Daha önce kısa süreli bir evlilik yaptım ve anlaşamadık boşandık. Bu evliliğimden çocuğum yok. Özel bir şirkette çalışıyorum. Çalışan bir bayan olduğumdan pek yeni arkadaşlarla sosyal ortamlara girmeye pek vaktim olmuyor. Adana’da tek yaşıyorum. Aslen Çorumluyum annem babam ve kardeşlerim orada yaşıyor. Üniversite mezunuyum.

Gerçekten amacım ciddi ileriye dönük bir evlilik arkadaşlık yapmak için buradayım.Arkadaş ilan sitesi ilan açıp dürüst güvenilir birisini bulabilmek amacıyla katıldım. Aradığım kriterler dürüst, saygılı, sevgiye aileye değer veren, arkamı yaslayabileceğim sonsuz güvenebileceğim bir arkadaş eş arıyorum. Yaşadığı yer önemli değil farklı bir şehir de de ev aile kurabilirim.Maddi bir beklentim yok sadece düzenli bir iş olursa iyi olur oda gerekli bu zamanda, ailesine bakabilecek kadar geliri olsa yeter benim için. Kadına değer veren onun her zaman yanında olan bir bakışıyla ne demek istediğimi nasıl hissettiğimi anlayabilecek gerçekten sevecek eş arıyorum. Beni buraya bağlı tutacak bişi yok.Sevecen, ailesine değer veren saygılı evcimen birisiyim. Boş vakitlerimde dışarıya çıkmak yerine evime vakit geçirmeyi kitap okumayı müzik dinlemeyi yeğlerim. Dışarı çıktığımda da sakin doğayla iç içe olan yerleri gezmeyi piknik yapmayı severim.Bu yüzden pek yeni arkadaşlar edinip kendime uygun birisini bulamadım. Belki burada tanışabileceğim sevmeyi bilen dürüst güvenilir bir bey bulabilirim umuduyla ilan açtım.

Şimdi herkes arkadaş ilan sitesi gibi yerlerde takılıp kendine uygun eş arkadaş bulabiliyor. Bende şansımı denemek istedim bu açıdan. Eksiğim varsa kusura bakmayın tekrardan. Özelden mesajlarınıza okuyup cevap vermeye çalışacağım.Ciddi düşünen evlenmeyi düşünen beylerin mesajlarını bekliyorum.Arkadaş İlan Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 19 Mart 2024 19 Mart 2024 — 19:05
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar