Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlanı Verilen TV Kanalları - 20 Denizli, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İlanı Verilen TV Kanalları

arkadaş ilanı verilen tv kanalları bulmak çok zor eskiden İnternet bu kadar yaygın değil iken telefonla sohbet etme kanalları vardı ama onlara da o kadar güven sağlanamıyordu her zaman hat düşmüyordu. Ama en azından o kadar kişinin istediğini veremiyordu. Sahteleri doluydu.

Arkadaş ilanı verilen tv kanalları malesef tv de yok ama internet şimdiki zamanda bir arkadaşlık sitesine bakıp orada kendine uygun arkadaş bulmak hem daha samiyetli bir kez olan bir şey değil hem daha uzun süreli arkadaşlık etme fırsatın oluyor. Ama tv kanallarında telefonla sohbet etmek öyle olmuyor her zaman aynı kişiye düşmüyor hat hem de her zaman konuşamıyorsun. Ama eski zamanın kısıtlı imkanları düşünürsek bu o zaman için süper bir şeydi. Radyo kanallarına sms yoluyla mesaj bıkarakanlar ya da tanışma sms yollayanlar vardı onlardan da bir çözüm sonuç gelmiyordu. Boşu boşuna zaman kaybı ve boşuna bekleme oluyordu. O zamanların imkanları o şekilde olduğundan şimdi o kadar yaygın değil. Tabi ki halen sms yoluyla arkadaşlık sevdiğini söyleyenler sıradaki şarkı benim aşkım için gelsin diyenler vardır ama eskiden olduğu gibi çok değil ve kimisi sahte olduğundan artık onara pek güvenilemiyor. Bazen de gerçekten aradığınız numara ya da verdiğiniz numaraya dönüş yapılıyor ama ne çeşit kişiler aradığını ya da aradığın kişiyi bulabilme şanşın orada çok az. Sadece telefondan arkadaşlık edip konuşabileceğin türlü türlü çeşit insanlar ara yani bunların faydasından çok eksi yanları daha çok.

Arkadaş ilanı verilen tv kanalları bir sms yoluyla kısa kısa mesajlar bırakan halen günümüzde eskiden olduğu gibi yaygın olmasa da bazı kanallarda halen çıkan mesajlardır. Pek çoğunun güvenilirliği yok olanlarında başına pek iyi şeyler gelmiyor. Çünkü tam olarak istediğini bulan olmuyor ama macera aramak isteyen kişiler için değişiklik arayanlar için tercih edilebiliyor. Özellikle de daha genç ergenliğe yeni giren gençlerin macera aramak için girdiği bir ortam oldu.Arkadaş İlanı Verilen TV Kanalları - 4 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 29 Mart 2024 29 Mart 2024 — 06:22
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

4 Yorum

Yorum Yap
  1. İstanbul dayım. Yanlız bekâr bayan arkadaş arıyorum.

  2. Merhaba erdem ben 44yasindaym eşimden ayrıldım bana beni sevecek dürüst olgun bir bayan arkadaş ile tanışmak istiyorum numram Allah korkusu olan yalani sevmeyen yaşıma uygun bir bayan arkadaş arıyorum.

  3. merhaba bünyamin ben istanbul bekarım bayanlarla tanışmak istiyorum.

  4. merhaba bayanlar bunyamin ben istanbul yalnız yaşıyorum bekarım.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar