Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Facebook Arkadaş Sitesi - 11 Bilecik, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Facebook Arkadaş Sitesi

Aslında bir sürü arkadaşlık sitesi mevcut. Aslında herkesin bildiği ve kullandığı facebook arkadaş sitesi hakkında bir kaç bir şey yazmak ve söylemek isterim. Bu konu aslında arkadaşlık sitelerine bakar iken de aklıma geldi ve bunu da burada paylaşmak istedim en azından kendi ilanımı oluşturmadan önce bunu paylaşmış ve sonra da kendi ilanımı açmak istedim.

Bu şekilde yapmak bana daha mantıklı geldi. Aslında herkes arkadaşlık sitelerine bakıyor veya katılıp kendine arkadaş arıyorlar. Aslında burada yaygın olan dünyanın her tarafında kullanılan facebook arkadaş sitesi de var. Ve bunu herkes biliyor ancak burada daha çok dediğim gibi dünyanın dört bir tarafında herkesin kullandığı her yerde yaygın olan bir arkadaşlık sitesidir. Tabi bütün arkadaşlık siteleri amacı aynı yeni insanlarla tanışmak arkadaşlık yapmak konuşmak sohbet etmek gibi amaçlar var. Peki facebook da arkadaşlık sitesi olarak karşımıza çıkmakta. Ve bu durumda tabi kimi kişiler arkadaşlık amacı ile facebookta bulunan oluyor. Ama daha çok tanıdıklarını ve eşini dostunu akrabalarını ekleyerek rahat konuşması rahat iletişim kurmasına fayda sağlar. Ve nerede olursa olsun ister yurt dışında olsun ister yurt içinden olsun rahatça sohbet etmeyi tanıdıklarını takip etmeyi onlarla ortak bir şeyler paylaşıp konuşabildiği bir arkadaşlık sitesidir. Ve bu nedenden dolayı işte aslında herkesin dediği gibi kullandığı gün içinde burada bulunduğu bir yerdir.

O kadar yaygın ki her yaştan kişi her yaştan bayan ve erkek herkesin kullandığı ortak bir şeyler paylaştığı ve arkadaşlık yaptığı uzaktan da olsa sohbet edebildiği tanıdığı kişileri ekleyerek onları takip ettiği sohbet ettiği bir facebook arkadaş sitesi işte bu nedenle günümüzde herkes aslında arkadaşlık sitesine bakıyor ve katılıyor. Ve bu içlerinde en yaygın olanı facebook gibi buna benzer yaygın olan bir kaç tane daha var.Facebook Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 4 Mart 2024 4 Mart 2024 — 20:57
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar