Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşlar Sitesi Darıca/Kocaeli - 41 Kocaeli, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaşlar Sitesi Darıca/Kocaeli

İyi günler ben Kocaeli yaşayan bekar bir bayanım. Aslına bakarsanız uzun zamandır böyle bir ilan açmayı düşünüyordum. Ancak pek benim ilgimi çeken bir site bulamadım. Bunun nedeni de arkadaşlar sitesi Darıca/Kocaeli ile ilgili arkadaşlık sitesi aramamdı. Ama pek bu açıdan ilgimi çeken bir site bulamadım. Bunun için de en sonunda buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Ben bekar çalışan maddi durumu iyi olan ve Kocaeli Darıca da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evlilik hayatım kısa sürdü. Daha önce yaptığım evlilik hayatı tam olarak hayatı paylaşabileceğim bir hayat arkadaşı değildi diyebilirim. Çünkü insanlar yada herkes hayatının sonuna kadar kendisini seven ve karşılıklı sevginin olduğu birbirini anladığı kişi ile yaşamak evlenmek ister diye düşünür. İşte benim de bu evliliğim bu şekilde değildi. Ve bunun için de ayrılmaya karar verdik. Ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Bekar çalışan evi ve ailesi ile ilgilenen samimi dürüst saygılı bakımlı kendine özenen hayatı yaşamayı seven ve yaşı 33 olan bekar bir bayanım.Benim şu anlık evlilik gibi bir düşüncem yok. Ancak istediğim arkadaşlık kurmak sohbet etmek konuşmak yeni kişilerle tanışmak istediğim için arkadaşlar sitesi Darıca/Kocaeli ilanını açmak istedim. Amacı benim gibi arkadaşlık kurmak tanışmak sohbet etmek olan bir bey ile tanışmak arkadaşlık kurmak isterim.

Artık herkes sosyal medyalarda yada bunun gibi arkadaşlık sitelerine bakıyor. Aslına bakarsanız bende daha önce arkadaşlar sitesi Darıca/Kocaeli ile ilgili sitelere bakıyordum ama pek ilgimi çeken bir site bulamadım. Bunun sonucunda kendime göre uygun olduğunu düşündüğüm bir siteye ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim gibi arkadaşlık kurmak tanışmak sohbet etmek isteyen evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Bekar bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaşlar Sitesi Darıca/Kocaeli - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 16 Haziran 2024 16 Haziran 2024 — 12:01
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba sizinle tanışmak istiyorum bi kahve içelim mi?

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar