Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Yol Arkadaş Sitesi - 35 İzmir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Yol Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben gezmeyi seven tatili seven ve yolculuğu seven bir bayanım. Aslında tek başına gezmeyi yada yolculuğu yada tatili pek sevmem arkadaşlarımla yada ailemle bu tür bir eğlenceyi aktiviteyi seven bir bayanım. Aslında benim bu gibi arkadaşlık sitelerine bakma nedenim biraz da yol arkadaş sitesi bakıyordum.

Bu aslında istediğim benimle yolculuk edecek arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş arıyorum. Bekar çalışan bir bayanım. İzmir de yaşıyorum. Gezmeyi ailemle olsun arkadaşlarımla olsun gezmeyi eğlenmeyi veya yolculuğu seven bir bayanım. Yaşım 28 bekarım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekarım. Çalışan ve ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Benim istediğim yolculuk etmesini seven benimle arkadaşlık kurmak isteyen bir arkadaş aradığım için buna benzer sitelere yada yol arkadaş sitesi bakıyordum. Ancak pek ilgimi çeken bir site bulamadım. Başka sitelerde bulundum ancak uzun bekleyişler yada gelmeyen cevaplar olduğundan dolayı bıraktım. Biraz zaman sonra bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya ilan açmak istedim. Ben dürüst saygılı kibar nazik içten samimi bir bayanım. Benim istediğim benim gibi arkadaşlık kurmak isteyen ve gezmeyi seven ve ya yolcuğu seven bir arkadaş arıyorum.

Maddi konuda bir sıkıntım yok. Sadece tek başına olmayı yalnız olmayı sevmeyen bir bayanım. Bunun içinde yanımda benim gibi olan veya benim gibi eğlenmeyi gezmeyi veya yolculuğu seven tatili seven bir arkadaş arıyorum. Birlikte yolculuk yapabileceğim ve yol arkadaş sitesi bakan veya ilgilenen arkadaşlık kurmak ve tanışmak isteyen arkadaşların cevaplarını beklerim.Yol Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Mayıs 2024 9 Mayıs 2024 — 15:16
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar