Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanları Resimli - 62 Tunceli, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanları Resimli

Hayatımızda bir sürü sorunlar olabilir ancak insanlar yine de hayattan kendisinden vazgeçmemeli. Ben daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık çok severek evlendim ama çok iyi tanıyamamışım demek ki evlendikten sonra değişti ve bende bir süre düzelir diye bekledim ama düzelecek gibi değildi ve bu nedenden dolayı ayrılmaya karar verdik. Tekrar evlilik düşünen bir bayanım ancak bunun için de evlilik ilanları resimli olanlara bakmak istedim.

Ancak pek o tarzda da aradığım gibi yada istediğim gibi bir site bulamadım. Bu yüzden bu arkadaşlık sitesini de uzun zamandır takip ediyordum ve buraya evlilik ilanları resimli ilanımı oluşturmak açmak istedim. Yaşım 39 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı, dürüst, samimi, sıcak kanlı, içten, duygusal bir bayanım. Benim istediğim evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ile ilgilenen bir bey olsun isterim. İşte bu yüzden de evlilik ilanları resimli ilanımı bu arkadaşlık sitesine açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Daha önceki evliliğimden bir çocuğum var. Mersin de yaşıyorum. Yalnız çocuğu ile yaşayan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Aslında tekrar evlilik düşünmüyordum. Ancak tek başına yürümüyor hayat hele dul bir bayan olmak işleri daha da zorlaştırıyor.Ve bende bu nedenden dolayı benim gibi evine ailesine düşkün bir bey arıyorum. Ciddi düşünen evlenmeyi düşünen ailesine eşine bağlı bir bey arıyorum. Maddi amaçlar için burada değilim ciddi evlilik düşünen ve bu amaç doğrultusunda arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bir bayanım.

Benim gibi evlenmeyi düşünen bekar yada evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir bir bey arıyorum. Yaşı 39-47 arası olan maddi olarak bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Evlendikten sonra bende çalışmak isterim ki evime aileme destek olmak isterim. Dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik, anlayışlı bir bey olmasını isterim. Evlilik düşünen benim gibi hayat arkadaşını arayan ciddi düşünen bir bey arıyorum. Nerede yaşadığı sorun olmaz istediği yerde yaşayabilirim. İlgilenen beylerin evlilik ilanları resimli ilanıma cevaplarını beklerim.Evlilik İlanları Resimli - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 7 Mayıs 2024 7 Mayıs 2024 — 13:51
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar