Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arama Kanalları - 11 Bilecik, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arama Kanalları

Birçok yerde artık günümüzde o kadar yaygınlaştı ki arkadaş arama kanalları ve bu kanallar bakan insanlar o kadar yaygın bir hale geldi. Artık herkes bayan arkadaş arama veya erkek arkadaş arama gibi onlara güzel sözler şiirler söylemek için bu kanallar aracılığı ile sevgililerine sevdiği insanlara eşlerine bu kanalların aracılığıyla ulaşabiliyorlar.

Şimdiki zamanda ne kadar tercih edilse de internetin bu kadar popüler olmadığı yaygınlaşmadığı zamanlarda.Daha çok yaygındı aslında. Evet şuan da yaygın ama eskiyi hatırlayanlar vardır. Müzik kanallar veya daha bir çok kanalların altında arkadaş bulmak sevgili bulmak veya evlenecek insanı bulmak manita bulmak olsun veya hatta dul bayan ve erkek olsun bir çok ilanlar okuyup bakardık. Şuanda internetin olması ile daha yaygın olsa da yine tabiki eskiye oranla bana göre daha az tercih edilenler arasında. Sevgili sen bugün yanımda yoksun sana özlemimi sevgimi nasıl ifade edebilirim bilmiyorum. Hergün her saat seni düşünüyor sana olan sevgim her gün daha da büyüyor. Biliyor musun sensiz zaman geçmiyor sensiz günler geçmiyor. Ben sensizliğe alışamadım. Sen alıştın mı onu da bilmiyorum. Ama senden öğrendiğim bir şey varsa o da sensizliğe alışamayacağım çünkü kalbim aklım seni seviyor sensiz olmuyor ben sevgilim. gibi ve benzeri şiirleri sözleri arkadaş arama kanalları aracılığı ile sevdiğiniz insana sevgilinize eşinize duyurup ona mesaj iletmenizi arkadaş bulmanızda yarar sağlar.

Bu dediğim şeyleri sitemize üye olup ücretsiz bir şekilde ilan oluşturarak kendinize uygun ruh eşinizi bulup veya istediğiniz kişiyle arkadaşlık sohbet edebilirsiniz. Arkadaş arama kanalları herkesin artık eskiden beri sık sık kullandığı arkadaş bulma ve yeni yerler yeni arkadaşlık siteleri çıktıkça insanların sosyalleşmesi ve kendine ruhuna uygun arkadaş bulma olasılığı daha da artıyor.Arkadaş Arama Kanalları - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 29 Şubat 2024 29 Şubat 2024 — 04:13
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Samsuluyum adim muhammet esimrahmetli oldu allah korkusu olan bir baysn tanimak istiyorum.

  2. Merhaba. Ben Eymen İstanbul’da. Yaşıyorum. Kız. Arkadaş. Arıyorum. Yaş. 26. Tel.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar