Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Telefon El İlanı - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Telefon El İlanı

Telefon ilanları artık her yerde var. Ancak benim pek inandığım bir konu değil çünkü bu kadar telefon numarasını herkesin görebileceği bir yere bırakmak bana göre pek mantıklı gelmiyor. İşte bu nedenden dolayı da daha çok arkadaşlık kurabileceğim düzgün ve güvenilir bir site aradığım için ve orada bakmak istediğim için telefon numaralarına bu yüzden de telefon el ilanı açmak istedim bu arkadaşlık sitesine.

Sizin de bildiğiniz gibi bir sürü arkadaşlık siteleri var. Kimisi gerçek ve samimi oluyor kimisi de sahte hesaplardan oluşuyor ama burada demek istediğim asıl şey bu değil bu sitelerde telefon el ilanı açan veya telefon numaralarını bırakan kişiler var kimisi gerçek kişiler olsa da kimileri de sahte telefon numaraları ama bunun yerine bir arkadaşlık sitesinde özelden verilen bir numaraya güvenmek o kişi ile arkadaşlık kurmak bana daha güven verici geliyor işte bu nedenden dolayı da bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve özelden telefon numarası veren arkadaşlarla konuşmak sohbet etmek istediğim için buraya ilan açmak istedim. Ben bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan dürüst saygılı samimi bir bayanım. Amacım arkadaşlık kurmak edinmek sohbet etmek konuşmak dertleşmek istediğim için bu ilanı açmak istedim. Ancak bunları telefondan görüşerek yapmak sohbet etmek isterim. Çünkü yazarak tanışmak yada sohbet etmek bana göre değil.

Beni gibi düşünen telefondan görüşmek konuşmak tanışmak sohbet etmek isteyen bayan veya erkek arkadaş arıyorum. Bunun için de telefon el ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim.Eğer benim gibi düşünen amacı arkadaşlık kurmak sohbet etmek olan arkadaşların özelden cevaplarını beklerim.Telefon El İlanı - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Mayıs 2023 13 Mayıs 2023 — 08:02
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar