Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Facebookta Arkadaş Arama Yapamıyorum - 60 Tokat, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Facebookta Arkadaş Arama Yapamıyorum

Facebook olsun instangram olsun twitter olsun günümüzde çok kullanılan arkadaş edinmek arkadaş bulmak dünyanın neresinde olursan ol iletişim kurabileceğin en büyük sosyal medyalardır.Ancak herkes tabi yabancı arkadaş eklemek için kullanmıyor. Facebookta arkadaş arama yapamıyorum gibi bir sorunla karşılaşan kişiler var ve bu sorunu yaşayan bazı kişiler çözüm aramak istiyorlar.

Facebook artık o kadar yaygınlaştı ki dünyanın her yerinde herkesin kullandığı bir arkadaşlık uygulaması veya sosyal bir medya aracısı oldu. Keza İnstangram olsun twitter olsun büyüğünden küçüğe kadar her yaştan kişinin bulunduğu bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Ancak burada bir arkadaş edinmek yada bir arkadaşını aramak istemek bazen kendi hata vererek bu sorunlara sebep oluyor. Ancak Facebook size en yakın olan kişileri otomatik olarak zaten sunar yada ortak arkadaşlarınızı otomatik olarak sunar. Facebookta arkadaş arama yapamıyorum diyorsanız yaş cinsiyet konuma göre filtre yaparak arkadaşınızın ismini ve soy ismini yazarak size daha az seçenek sunarak karşınıza verir. Eğer bunlardan birisini biliyorsanız daha fazla seçenek ile yine de size bir sürü kişi o isimde o yerde yaşayan kişileri sunar veya filtreler diyelim. O kadar kişi kullanıyor ki bu gibi arkadaşlık uygulamalarını kullanan insanlar arkadaş aramak için olsun yalnızca iş arkadaşları ve ailesi için kullanan olsun yada sadece kendi çevresi için kullanan insanlar olsun bir sürü kişi artık facebook kullanır oldu. O kadar yaygınlaştı ki orta okula giden bir çocuğun artık facebook hesabı var. Ama bir şeyin bu kadar yaygınlaşması onun çok iyi bir şey olduğunu göstermez. Tabi ben zararlı demiyorum açıkçası bende kullanıyorum bu sosyal medyaları. Ancak demek istediğim içinde artık herkesin bulunduğu bu ortamda arkadaş edinmek konusunda dikkat etmek gerekir. Çünkü bu sosyal medya aracılarında hesap açan kişiler twitter olsun facebook olsun instangram olsun sahte hesap kullanarak sizi rahatsız edenler de bulunmakta.

Ben sadece buna değinmek isterim. Bu yüzden biraz dikkatli olmakta fayda var bence. Arkadaş edinmeye çalışır iken bunları göz önünde bulundurmak gerekiyor bence. Son olarak facebookta arkadaş arama yapamıyorum diyen kişiler eğer arkadaş edinmek için bir hesap açıp arkadaş edinmek istiyorsanız yada var olan hesabınızda arkadaş bulmak istiyorsanız filtreleme seçeneklerini kullanarak aramayı daraltarak arkadaşlarınızı yada aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.Facebookta Arkadaş Arama Yapamıyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 16 Şubat 2024 16 Şubat 2024 — 15:01
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar