Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Flört sitesi - 03 Afyon, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Flört sitesi

Ben handan Afyonkarahisar Dazkırı ilçesinde yaşıyorum 44 yaşında yanlız yaşayan dul bir bayanım flört sitesi ile arkadaşlık ilanı veriyorum. Ancak niyetim arkadaşlıktan öte bir hayat arkadaşı yoldaşı bulabilmek kendime. Bu yaşıma dek bir kez evlilik yaptım ve çok kısa sürdü ve bu evliliğimden çocuk sahibi olmadım. Yıllardır işim ile avim arasında kendi halinde süren hayatımda artık bir hayat arkadaşına ihtiyacım olduğunu düşündüğüm için bu ilanı ekliyorum. Aslına bakılırsa flört sitesi şlanlarına hep korkarak bakmışımdır ve bir gün bir flört sitesi üzerinden arkadaşlık ilanı oluşturacağım hiç aklıma gelmedi. Biraz da merak diyelim.

Aradığım bey 40 ile 50 yaşları arasında olabilir. Maddi durumu iyi sayılabilecek bir bayanım ancak karşımdaki beyden de herhangi bir maddi beklenti içerisinde olmasam da en azından hayat standartları ve yaşam tarzı olarak uyum sağlayabilmemiz için maddiyatı en azından bana yakın ya da denk bayları özellikle tercih edeceğim. Benim gibi medeni hali dul olabilir hiç evlenmemiş olabilir ya da çocuk sahibi olabilir. Hiç öenemli değil. Önemli olan karşılıklı birbirini tamamlayan bir çift olabilmemiz. Fiziksel görüntü olarak herhangi bir standartım yok ve şu boyda şu göz renginde olsun diye tercihlerim yok. Dürüst bir kişiliği ve dürüst bir yaşantısı olsun benim için yeterlidir. Ben yaşına rağmen kendine bakan dikkat eden bir bayanım ve eşiminde bu özelliğe sahip olmasını tercih ederim. Her zaman bakımlı beyşer ilgimi çekmiştir.

Başka da aklıma gelen kriterlerim yok ve bu kadarının yeterli olacağını düşünüyorum. Merak ettikleriniz var ise siz de aklınıza gelen soruları bana mesaj göndererek iletebilirsiniz. Tüm mesajları titizlikle okuyup yanıtlar yazacağımdan emin olabilirsiniz. Cevapsız kalacak mesajlar ancak krterlerime uymayan, vakit geçirme amaçlı yazılmış ilanlar ya da tek kelimelik anlam veremediğim mesajlardır ki bunlara da yanıt vermek aptallık olur düşüncesindeyim. Ne istediğini bilen ve kendini bilen tüm beylerin mesajlarını sabırsızlıklar bekliyorum. Mesaj gönderen tüm beylere şimdiden teşekkürler ve olumsuz yanıt verdiklerime de özürler …Flört sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Mayıs 2024 15 Mayıs 2024 — 20:29
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar