Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Telefon İlan Ver - 01 Adana, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Telefon İlan Ver

İyi günler aslında günümüzde artık arkadaşlık siteleri oldukça artmış durumda olmakta. VE artık sosyalleşmek arkadaş edinmek için bu gibi arkadaşlık sitelerini kullanıyorlar. Benimde aklıma bu gibi arkadaşlık siteleri gelmişti ancak ben yazarak tanışmak istemiyorum telefondan görüşebileceğim arkadaş edinebileceğim bir arkadaş aradığım için daha çok telefon ilan ver sitelere baktım.

Ancak oralar da bildiğiniz gibi sahte çıkma olasılığı var sonuçta en azından ben bu şekilde düşünüyorum insan herkesin görebileceği bir yere telefon numarasını bırakmaz en azından ben bırakmam ama özelden yazıp tanışmak ve telefon numarasını vermek tabi bu daha özel olduğunu düşünüyorum onun için de telefon ilan ver sitelere bakınca pek ilgimi çekmedi. Be nedenden dolayı bende bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve biraz olsun kendimi tanıtarak arkadaş edinmek istiyorum. Ben yaşım 26 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım hem düşünmedim hem de daha erken diye düşünüyorum. Yazarak tanışmak konuşmak bana göre değil çünkü pek samimi gelmiyor bana ama telefondan konuşmak sesli konuşmak öyle olmuyor sonuçta insan ses tonundan sana karşı ne kadar samimi olduğunu anlayabiliyorsun diye düşünüyorum. Adana da yaşıyorum. Maddi bir beklentim yok bu şekilde ilan açan bir bayan değilim bunu da belirtmek isterim. Amacım arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak yeni insanlarla tanışmak istediğim için bu ilanı açmak istedim.

Benim gibi telefon dan arkadaşlık kurmak konuşmak sohbet etmek isteyen ve telefon ilan ver ile ilgilenen arkadaşlar bekliyorum. Yaş için 20-30 arası olabilir arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim.Telefon İlan Ver - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 4 Nisan 2024 4 Nisan 2024 — 22:51
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhabalar tanışabilirmiyiz mümkünse.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar