Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum İstanbul - 34 İstanbul, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum İstanbul

İyi günler ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran dürüst saygılı iki çocuklu bir anneyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bazen bir hata insanın hayatına sebep olabiliyor. Bunun için de anlaşarak boşandık. Ama ne kadar maddi yönden bir sıkıntım olmasa da bir bayanın tek başına çocukları yetiştirmesi ve kendine sahip çıkabilmesi bu zamanda çok zor. Bunun için evlenmek istiyorum İstanbul da yaşayan benim gibi bekar olan bir bey aramak için buraya ilan açmak istedim.

Ben dürüst saygılı samimi kibar evine ailesine bağlı sahip çıkan küçük şeylerden mutluluk duyan bakımlı bir bayanım. Yaşım 36 bekar iki çocuk sahibiyim. Bir kez evlilik yaptım ancak dediğim gibi bazı nedenlerden ötürü ayrıldık. Ve iki çocuğum ile birlikte İstanbul da yaşıyorum.Çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir bayanım. Benim istediğim tekrar evlilik kurabileceğim bir bey arıyorum. Çünkü dul olup da iki çocukla tek başına hayat mücadelesi vermek gerçekten zor benim gibi olan bayanlar beni anlayacağını düşünüyorum. Pek bir sosyal bayan değilim.İşi ve evi ile ilgilenen çocukları ile ilgilenen bir bayanım.Eğer olursa evlendikten sonra da çalışmak isterim ki evleneceğim kişiye maddi olsun manevi olsun destek olmak isterim. Çünkü biliyorum ki tek bir kişinin çalışmasıyla bu zamanda geçinmek rahat geçinmek çok zor. Çünkü artık hayat şartları değişti. Ve tek bir kişinin çalışması yetmemekte. Ama geçinmesini bilen evini ailesini bakabilen bir kişi her şekilde mutlu olmasını da bilebilir diye düşünüyorum. Çünkü maddi yada para her zaman çözüp olmuyor. Bazen küçük şeylerden yada elinde sahip olduğun ailenden hiçbir şeyin önemli olmadığını bilmek gerekiyor. Ben evlenmek istiyorum İstanbul da yaşayan bekar çalışan benim gibi evlenmiş ayrılmış bir bey arıyorum.

Bunun için de bu ilanı açmak ve en azından kendimi tanıtmak ve biraz olsun içimi dökmek istediğim için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Benim gibi evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Yaşı 36-42 arası olan maddi konuda bir şey beklemiyorum. Sadece düzenli bir işi ve ailesine bakan bir bey olması benim için yeterlidir. Dürüst güvenilir ailesini evini her şeyden önce tutan önemseyen seven bağlı bir bey arıyorum. İstanbul da yaşayan bir bey olursa benim için ve kendi için daha iyi olur diye düşünüyorum. Bir kez daha evlenmek istiyorum İstanbul ilanımla ilgilenen ciddi düşünen kötü bir alışkanlığı ve gece hayatı olmayan beylerin cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum İstanbul - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Nisan 2024 11 Nisan 2024 — 00:13
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhabalar, sizinle tanışmak isterim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar