Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arama Sözleri - 03 Afyon, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arama Sözleri

Artık herkes bir arkadaş bulma veya arkadaş aramak istiyor. Günümüzde o kadar çoğaldı ki başka birisine dışarıda ben arkadaş arıyorum şu yerde diye söylemek bile yanlış gelmiyor. İnsanlar rahat bir şekilde bahsediyor. Bende bu ilanı arkadaş arama sözleri üzerine açmak ve bu konuda yazmak oldukça mantıklı geldi.

Arkadaşlar kendi arasında sözler söylemek paylaşmak bile insanı rahatlatan huzurlu hissettiren bir duygudur. Herkes bir arkadaşına kırılsa yada sevdiğini belli etmek için bile arkadaş arama sözleri paylaşıyorlar ve birbirlerini açıklamaya çalışıyorlar. Aslında tabiki arkadaş sözlerine birisine göndermek istediğin mesajı açıkça da söyleyebilirsin. Ama şimdiki zaman kıskançlığını olsun, kırıldığını olsun, yada sevdiğini o arkadaşına kıymet değer verdiğini bu sözlerle açıklıyorlar. Durmadan kurulup bu dağılan yerde hiç bir dost arama çünkü benim kalbim dost bulamayacak kadar küçük ve narin güvenilir sığınak bulmak için hiç bir çaba sarf etme. Bırak acı yüreğinde olsun o acı seni güçlü kılacak o acı ile birlikte olgunlaşacaksın. O yüreğindeki acı seni güçlü tutacak. Kimse sana gülmeden sen acıya gülümse ve yaşamana bak. Çünkü bu hayatta tek arkadaşın tek dostun hep kendin olacaksın. Beni benim gibi yalnız olanlar hayattan çekmiş olanlar her şeyi görmüş olanlar anlayacaktır. En azından ben bu şekilde düşünüyorum.

Bir insanın en büyük düşmanı da dostu da kendidir. Çünkü bir insan kendi kendine yaptığı iyiliği de kötülüğüde başkası yapamaz. Benim düşüncem bu şekilde tabi ki herkesin kendi fikri kendi düşüncesi var. Ve saygı duyarım. Ama birisini laf sokmak için dürüstçe gelip söylemek yerine arkadaş arama sözleri arayıpta bulup o sözü arkadaşına göndermenin amacı nedir ben halen bunu anlayamadım. Seversin sevmezsin değer verirsin vermezsin bu sana kalmış. Ama insanı bir sözle sevdiğini yada sevmediğini söylemek yüzüne karşı söylemek daha iyi. Bunu sözlerle yada belli başlı şekilde belli etmeyle hiç bir şey elde etmezsin.Arkadaş Arama Sözleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Şubat 2024 5 Şubat 2024 — 05:00
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar