Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bandırma Arkadaşlık İlanları - 10 Balıkesir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Bandırma Arkadaşlık İlanları

Merhabalar ben Balıkesir Bandırma ilçesin de yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ve bu evliliğimden bir çocuğum var ve benimle birlikte yaşıyor. Ben aslında Bandırma arkadaşlık ilanları bakıyordum ancak benim ilgimi çeken veya benim düşündüğüm şekilde bir arkadaşlık düşünen pek uygun bir ilan bulamadım ve bu nedenden dolayı en iyisi kendi ilanımı açmak olacağını düşündüm.

Ve bu yüzden bu ilanı açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istiyorum. Yaşım 34 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı, dürüst, sadık, evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile mutlu olan vakit geçirmesini seven bir bayanım. Benim istediğim veya Bandırma arkadaşlık ilanları bakma sebebim yada kendime göre bir dürüstlüğün ve saygını olduğu bir ilişki arıyorum ve bunun için de ilk önceliğim bu kriterlere uygun bir arkadaş aramak veya bulmak istemem oldu.Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık ne yazık ki. Bir kişinin uğraşması veya çabalaması ile evlilik yürümez ve yürümedi zaten ve ayrıldık. Tabi kimse istemez kurulu düzenini ailesinin bozulmasını ama bazı şeyler olmayınca olmuyor bu nedenden dolayı da ayrılmaya boşanmaya karar verdik. Tabi zorluk çektim kendime tekrar çocuğumla ayrı bir düzen kurmak zor oldu benim için ancak kurdum bunu başardım. Dul olmak haliyle insanların gözünde zor oluyor ve bu nedenden dolayı da benim pek insanlara dışarıya karşı bir güvenim kalmadı. Bunu da söylemek isterim ki biraz güvenimi kazanması için karşı tarafın uğraşması gerekecek. Ben beni anlayan dinleyen her zaman yanımda olacak bir bey istiyorum. Ve bunun için de evlilik düşüncesi olan evlenmeyi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bir bey arıyorum.

Yaşı 34-40 arası olan evlenmiş ayrılmış olabilir ve çocuğu olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Bandırma arkadaşlık ilanları bakan ve kendisine evleneceği ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen tanışmak isteyen bayan arkadaş arayan ciddi düşünen saygılı dürüst, evine ailesine bağlı bey olan beylerin cevaplarını beklerim.Bandırma Arkadaşlık İlanları - 3 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Mart 2024 11 Mart 2024 — 01:40
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

3 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhabalar bende Bandırma dan katılıyorum. Tanışmak isterseniz yazabilirsiniz.

  2. Ben varim tanisabiliriz.

  3. Merhaba adım İskender bandırma yakınlarında çalışıyorum eşimden bosanmak üzereyim boşanma davasını ben açtım iki çocuğum var benimle yaşamıyorlar anlasabilecegim birini bulup yuva kurmak niyetim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar