Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Isparta Arkadaş Sitesi - 32 Isparta, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Isparta Arkadaş Sitesi

İyi günler ben Isparta’da yaşayan bekar yalnız yaşayan bir bayanım. Yaşım 37 bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Bu evliliğimden çocuğum yok çünkü o kadar uzun sürmedi. Birbirimiz hakkında yanlış bir karar almışız ve bu yüzden boşandık. Ve bende Ispartaya taşındım ve burada kendime bir düzen kurdum. Ve bu nedenden dolayı Isparta arkadaş sitesi bakıyordum.

Ve kendime uygun bir Isparta arkadaş sitesi bakmaya başladım. Ancak bu nedenden dolayı bakar iken bana uygun bir pek bulamadım ve bu sebepten dolayı bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya bu konu hakkında ilan açmak istedim. Yalnız yaşayan bir bayan olarak ve kendi ayakları üstünde duran bir bayan olarak kendime konuşacak sohbet edecek ve arkadaşlık yapacak kuracak bir arkadaş arıyorum.Çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duruyorum ve burada kendime ait bir düzen kurdum. Şu anlık aklımda tekrar evlilik gibi bir durum yok. Ve bunu belirtmek isterim. Maddi amaçlar için de burada değilim ve bu gibi amaçlarla yazanlara kesinlikle cevap vermem. Bunu da belirtmek isterim. Amacım gerçekten saygılı seviyeli bir arkadaşlık kurmak edinmek için bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Aradığım arkadaşta bunlar benim için önemlidir. Dürüstlük, güven, saygı, samimiyet benim için önemlidir. Sohbet etmek arkadaşlık kurmak edinmek için bu arkadaş sitesine ilan açmak benim için çok mantıklı geldi.

İletişim kurmak isteyen bayan veya erkek arkadaş olabilir. Amacı gerçekten arkadaşlık kurmak olan arkadaşlık etmek isteyen bir bayan veya erkek arkadaş arıyorum. Yaşı 30-40 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış veya bekar olabilir. Bayan veya erkek olabilir. Benim dikkat ettiğim tek şey dürüstlük, güven ve saygı ve seviyeli bir şekilde sohbet etmek dertleşmek konuşmak sohbet etmek isteyen bir arkadaş bulabilmektir. Yaşadığı yer önemli değil. Benim gibi Isparta arkadaş sitesi bakan yada kendine arkadaş edinmek sohbet etmek isteyen arkadaş sitesi bakan beyleri ve bayanlar cevaplarını beklerim.Isparta Arkadaş Sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 26 Mart 2024 26 Mart 2024 — 04:11
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Selam sizinle arkadaşlık kurmak istiyorum tabi sizde kabul ederseniz, İsmim Doğan iş için sürekli Isparta dayim burada yanlizligimi giderecek sohbet edecek bir bayan arkadaşa ihtiyacım var lütfen teklifimi kabul edin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar